11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ ۱۲:۳۸:۰۵
کد مطلب:  913274
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
فعالیت بیش از 1 هزار و 400 مرکز پیش دبستانی در شهرستان های استان تهران

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران فعالیت بیش از 1 هزار و 400 مرکز پیش دبستانی در شهرستان های استان تهران خبر داد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در ارتباط با مدارس و مراکز پیش دبستانی در شهرستان های استان تهران گفت: بیش از  1 هزار و 400 مرکز پیش دبستانی در شهرستان های استان تهران مشغول به فعالیت می‌باشد که ۴۳هزار نوآموز در آن درحال آموزش و تعلیم و تربیت می باشند.

 وی با اشاره به مجموع مدارس غیردولتی در شهرستان های استان تهران در سال97  اظهار داشت:۷۵۵مدرسه غیردولتی در سطح استان مشغول به فعالیت می باشند  که چیزی در حدود ۹۷هزار دانش آموز را در خود جای دادند.

 صیدلو در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وجود ۳۴۰آموزشگاه علمی آزاد و ۱۲۰۰آموزشگاه زبان های خارجی در شهرستان های استان تهران تصریح کرد :چیزی بالغ بر ۱۵۰هزار دانش آموز در این مراکز مشغول به فعالیت می باشند.

 مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزاری ۲۰۰هزار نفر ساعت دوره ضمن خدمت جهت توانمندسازی نیروی انسانی را از مهمترین عملکردهای اداره مشارکتهای مردمی اداره ‌کل آموزش ‌و پرورش شهرستان‌های استان تهران دانست و تاکید کرد :در سال گذشته بیش از ۱۰هزار نفر جهت فعالیت در مراکز و مدارس غیردولتی مورد گزینش قرار گرفته‌اند و ۹۰۰مجوز تاسیس در این خصوص صادر گردیده است.

به اشتراک بگذارید :