13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ ۰۸:۰۹:۱۷
کد مطلب:  912897
مربی پژوهشسرای دانش آموزی خسروشاه مقام سوم مسابقات کدنویسی کشور را کسب کرد

دراولین دوره از مسابقات کد نویسی پژوهش سراهای دانش آموزی سراسرکشور،‌ به میزبانی استان قزوین ستار هاشمی خسروشاهی از پژوهشسرای خسروشاه مقام سوم مسابقات را بدست آورد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از خسروشاه دراولین دوره ازمسابقات کد نویسی با گرایش برنامه نویسی و تولید برنامه ها ی بومی بر روی سیستم عامل اندروید و هفدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی که پنجم و ششم شهریورامسال به میزبانی استان قزوین برگزار شد، ستا رهاشمی مربی پژوهش سرای دانش آموزی توانست به مقام سوم دست یابد.

لازم به ذکراست درحاشیه این مسابقات، نمایشگاهی از آثار دانش آموزان پژوهشسراهای سراسر کشور ترتیب یافته وجدیدترین دستاوردهای تحقیقاتی، پژوهشی، اختراعات، ابداعات و نوآوری های دانش آموزان استان آذربایجان شرقی در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

این نمایشگاه با حضور کلیه استانها و با هدف ترویج فرهنگ پژوهش، تبیین وضع موجود پژوهش و فناوری در پژوهش سراهای کشور و نمایش آثار دانش آموزان نخبه و پژوهشگر جهت تشویق و ترغیب سایر دانش آموزان می باشد.

در این نمایشگاه؛ اخترعات و ابداعات دانش آموزان استان آذربایجان شرقی مورد بازدید و تمجید علیرضا کمرئی معاون آموزش متوسطه وزارت و دیگر کارکنان ستادی وزارت آموزش و پرورش قرار گرفت.

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :