18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ ۱۴:۱۶:۱۸
کد مطلب:  912693
مدیرهسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
گزینش 2 هزار و 670 نفر از پذیرفته شده گان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

مدیرهسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از گزینش 2 هزار و 670 نفر از پذیرفته شده گان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان سال 98 در شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، روستایی مدیرهسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به انجام مراحل گزینش پذیرفته شده گان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان سال 98 گفت: گزینش 2 هزار و 670 نفر از داوطلبین دختر و پسر در شهرستان های استان تهران آغاز گردیده و تا روز چهارشنبه 13 شهریور ماه ادامه خواهد یافت .

وی ادامه د اد: همزمان با گزینش عمومی این داوطلبین مراحل مصاحبه تخصصی و معاینات پزشکی این عزیزان نیز در حال انجام است تا هر چه سریعتر اسامی پذیرفته شده گان نهایی جهت اطلاع از طریق سازمان سنجش اعلام گردد.

روستایی کسب معدل لازم از مجموع آزمون عملی ، مصاحبه تخصصی و گزینش عمومی را لازمه پذیرفته شدن در مرحله نهایی دانست و تصریح کرد: همه تلاش بر این است که حقوق تمامی داوطلبین رعایت گردیده و کسانی که از شرایط و آمادگی بهتری برخوردارند جهت نظام تعلیم و تربیت کشور انتخاب شوند.

 

 

به اشتراک بگذارید :