4 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ ۱۴:۱۱:۲۱
کد مطلب:  912676
کارشناس مسئول امور بانوان آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد:
اجرای طرح حامی در مدارس شهرستان بویر احمد

مشاوراموربانوان و خانواده اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویر احمد هم اجرای طرح حامی بین مدارس را طرحی مهم جهت افزایش مشارکت ها، نوع دوستی، ارتباط، همدلی و توجه نیاز‌های دانش آموزان معرفی نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان بویر احمد ،سیده زهرا حسینی  افزود: در این طرح مدارس برخوردار دولتی و غیر دولتی در زمینه‌های آموزشی و رفاهی به مدارس غیر برخوردار کمک می‌کنند .

وی گفت:این طرح با هدف تقویت فرهنگ تعاون نیکوکاری،مشارکت جویی ومشارکت پذیری بین دانش آموزان وفرهنگیان از سال تحصیل جدیدآغاز شد

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان بویر احمد از اجرای طرح حامی در 22 واحد آموزشی شهرستان خبر داد.

آناهیتا مرادیان در جمع مدیران این طرح  گفت:طرح حامی برای تقویت بنیان‌های علمی وفرهنگی مدارس محروم برای نخستین بار در 22 مدرسه شهرستان در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ اجرا می‌شود.

وی بیان کرد: اجرای ساحت‌های شش گانه تعلیم و تربیت در راستای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و به خصوص توجه به سند چشم انداز ۱۴۰۴ و نیز سیاست‌ها و راهبرد‌های وزارت آموزش و پرورش می‌طلبد که فعالیت‌ها و برنامه‌های آموزش و پرورش را از آموزش صرف به تربیت و آموزش متنوع و همه جانبه نگر گسترش داد.

به اشتراک بگذارید :