11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ ۱۳:۵۶:۴۰
کد مطلب:  912667
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
149 رتبه برتر حاصل تلاش دانش‌آموزان هنرمند شهرستان‌های استان تهران در سی‌و‌هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری کل کشور

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اعلام این خبر از بسته شدن پرونده سی‌و‌هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری کل کشور به میزبانی شهرستان‌های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سیدمجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با ابراز خرسندی از مقام‌های کسب شده توسط دانش‌آموزان شهرستان‌های استان تهران گفت: این مسابقات در سال تحصیلی 98-97 در سه سطح مدرسه، شهرستان و ‌استان برگزار و پس ‌از آن آثار منتخبین استانها به دبیرخانه کشوری این مسابقات در کانون سمیه شهرری ارسال‌شد.

هاشمی گفت: در مسابقات امسال در مرحله آموزشگاهی 672 هزار و 390 نفر در کلیه مقاطع و دوره‌های تحصیلی در بیش از 60 رشته و گرایش از مسابقات استقبال کردند.

وی افزود: از مجموع شرکت‌کننده‌ها 481 دانش‌آموز برگزیده دوره دوم متوسطه به مرحله کشوری راه یافتند که پس از داوری در مرحله کشوری 150 نفرجهت رقابت در مرحله حضوری مسابقات انتخاب شدند.

هاشمی با بیان اینکه جشنواره فرهنگی هنری امسال از تاریخ 22 تا 31 مردادماه در اردوگاه شهید باهنر تهران و به میزبانی شهرستان های استان تهران برگزار گردید، گفت: در این مرحله 989 دانش‌آموز پسر و 1016 دانش‌آموز دختر با یکدیگر به رقابت پرداختند که شهرستانهای تهران موفق  به کسب 149 رتبه برتر شد.

شایان ذکر است سی‌و‌هشتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش‌آموزان سراسر کشور با نام "فردا" نیز با میزبانی شهرستان‌های استان تهران در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :