14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ ۱۲:۳۶:۲۹
کد مطلب:  912540
 رئیس اداره ارزیابی عملکرد  و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
فعالیت کارگروه های  پنج گانه پروژه مهر در سطح استان

رئیس اداره ارزیابی عملکرد  و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از فعالیت کارگروه های  پنج گانه پروژه مهر در سطح استان  خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، حسینعلی مقدم رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران باا شاره به فعالیت های پروژه مهر  استان گفت : کارگروه های  پنج گانه پروژه مهر در سطح اداره کل و مناطق مشغول فعالیت می باشند و شورای پروژه مهر تاکنون با برگزاری جلسات منظم و مستمر  ابعاد مختلف مسائل مربوط به پروژه مهر  را مورد بررسی و تصمیم گیری قرار داده اند .

 وی با اشاره به چالش مهم نیروی انسانی در این استاناظهار داشت: امیدواریم با تصمیماتی که گرفته شده است بخش  زیادی از معضل نیروی انسانی برطرفشود .

دبیر شورای پروژه مهر اداره کلآموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با تشریح روند فعالیت های  پروژه مهر از تعمیر و تجهیز ده ها مدرسه در سراسر استان خبرداد  و گفت : با وجود کمبودهای  مالی گام های خوبی برای  کاهش مشکلات مربوط به تعمیر و تجهیز برداشته شده است .

 مقدم در پایان از بازدید مستمر روند فعالیت های پروژه مهر در ماه شهریور خبرداد و تصریح کرد: همکاران اداره ارزیابی عملکرد و معاونت های آموزشی  و  کاگروه های تخصصی به صورت مستمر نحوه پیشرفت امور مربوط به پروژه مهر مناطق را رصد می کنند .

 

به اشتراک بگذارید :