14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ ۰۸:۴۳:۰۵
کد مطلب:  912219
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
دانش آموز اسلامشهری مدال طلای مسابقات بدمینتون غرب آسیا را بر گردن آویخت

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از کسب یک مدال طلا و یک مدال نقره در مسابقات بدمینتون غرب آسیا توسط دانش آموز دختر اسلامشهری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: مبینا ندائی دانش آموز دبیرستان هیات امنایی حضرت معصومه (س) اسلامشهر در مسابقات بدمینتون غرب آسیا با غلبه بر حریفان خود،توانست مدال های طلا و نقره این دوره از مسابقات را از آن خود کند و با افتخار آفرینی به میهن اسلامی بازگردد.

صیدلو با تاکید بر ضرورت توجه به نقش آفرینی دانش آموزان در صحنه های بین المللی تاکید کرد: این دانش آموزان سرمایه های ملی و از افتخارات بزرگ میهن اسلامی محسوب می شوند و باید قدر دان تلاش بی شائبه آنها در برافراشتن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی در عرصه های جهانی بود.

 

این مقام مسئول کسب این موفقیت ارزنده را به این دانش آموز گرامی و خانواده محترمش و جامعه فرهنگی و ورزشی استان تبریک گفت و ازخداوند متعال، برای وی،توفیقات روز افزون را از خداوند متعال در تمامی مراحل زندگی و امر تحصیل مسئلت نمود.

 

به اشتراک بگذارید :