16 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ ۰۹:۳۰:۰۰
کد مطلب:  911460
همزمان با هفته دولت و با حضور مسئولین استان و شهرستان صورت گرفت؛
افتتاح مدرسه ی 6 کلاسه آیت اله هاشمی رفسنجانی روستای احمدکندی

با حضور نماینده مردم شهرستان ایجرود در مجلس شورای اسلامی، آموزشگاه 6 کلاسه آیت اله هاشمی رفسنجانی روستای احمدکندی با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد و 500 میلیون ریال و با زیربنای 969 متر مربع به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ایجرود، همزمان با گرامیداشت  هفته دولت، یکی از پروژه های بزرگ و ماندگار شهرستان ایجرود با حضور خاتمی نماینده شهرستان ایجرود در مجلس شورای اسلامی افتتاح و به بهره برداری رسید.

در این مراسم که امام جمعه، فرماندار، مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان و جمعی از مردم روستای احمدکندی نیز حضور داشتند، آموزشگاه 6 کلاسه آیت اله هاشمی رفسنجانی با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد و 500 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

مدرسه آیت اله هاشمی رفسنجانی واقع در روستای احمدکندی با داشتن 6 کلاس درس، نمازخانه، کارگاه آموزشی و تجهیزات یکی از نیازهای اساسی حوزه آموزشی این منطقه را مرتفع کرده است.

در این مراسم، دانش آموزان به پاس قدردانی از ساخت و افتتاح مدرسه جدید روستای احمدکندی، سروده ها و دلنوشته های خود را تقدیم و قرائت کردند.

گفتنی است: پروژه احداث آموزشگاه 6 کلاسه آیت اله هاشمی رفسنجانی با مشارکت خیرین روستای احمدکندی و با پیشرفت 30 درصدی و هزینه کرد 3 میلیارد ریال توسط رجب گلمحمدی از خیرین روستای احمدکندی شروع شد و ادامه فرایند احداث به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان واگذار و در سال جاری همزمان با هفته دولت به بهره برداری رسید.

به اشتراک بگذارید :