30 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ ۱۵:۴۳:۳۶
کد مطلب:  910600
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
فعالیت آزمایشگاهی موجب تقویت نشاط مدارس می شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: توسعه فعالیت های آزمایشگاهی و عملی موجب تقویت فضای نشاط و شادابی در مدارس می شود.

مراسم اختتامیه هفدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی و اولین دوره مسابقات کدنویسی روز چهارشنبه با حضور علیرضا کمرئی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش، داود محمدی و سیده حمیده زرآبادی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، علی فرخزاد معاون عمرانی استانداری و ۵۵۰ دانش آموز از سراسر کشور در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.

خیرالله رحمانی در این مراسم گفت: قزوین با قدمت هزاران ساله و داشتن شخصیت هایی چون دهخدا،  عبید زاکانی، شهید بابایی و شهید لشگری با مردمانی خونگرم در علم و ادب جایگاه خاصی دارد.و

وی افزود: علمای قزوین شخصیت های پر جنب و جوش بودند و امروز هم با اتکا به فرهیختگان می توان به تعالی رسید.

رحمانی تصریح کرد: سند تحول مسیر آینده آموزش و پرورش را ترسیم کرده است و باید با استفاده از این سند نسل آینده را به حیات طیبه هدایت کنیم.

وی اظهارداشت: باید فضای مدرسه متحول شود تا دانش آموز بهتر درس بخواند و بتواند از آموخته هایش مهارت بیاموزد و از آن برای زندگی بهتر استفاده کند.

رحمانی تصریح کرد: هنوز در برخی مدارس نتوانستیم فضای خوبی مهیا کنیم تا کانون تحول و حیات طیبه شود اما فعالیت های آزمایشگاهی یک بستر خوب برای تقویت خلاقیت است و باید شما کار علمی و تحقیقی انجام دهید تا در برنامه های درسی موفق تر باشید.

به اشتراک بگذارید :