19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ ۱۲:۳۷:۳۲
کد مطلب:  910389
مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان با نیازهای ویژه
برگزاری چهاردهمین دوره از مسابقات فرهنگی و هنری ویژه دانش آموزان استثنایی سراسر کشور

چهاردهمین دوره از مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان با نیازهای ویژه سراسر کشور با حضور بیش از 570 شرکت کننده برگزیده استانی به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش تهران در دانشگاه شریعتی از تاریخ 14 لغایت 23 مرداد ماه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور؛ به منظور رشد و شناخت استعدادهای برتر دانش آموزان برگزیده سراسر کشور چهاردهمین دوره از مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان با نیازهای ویژه سراسر کشور از تاریخ 14 لغایت 23 مرداد ماه در دو گروه دختران و پسران در دانشگاه دکتر شریعتی تهران برگزار گردید.

این مسابقات در دو بخش قرآن، عترت و نماز در رشته های (قرائت، مفاهیم، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، مداحی، اذان، احکام، انشای نماز، حفظ عمومی و حفظ ویژه) و در بخش هنری در رشته های (آوایی و نمایشی) در گروه­ های مختلف دانش آموزان  استثنایی(دانش آموزان با مشکلات جسمی-حرکتی، آسیب دیده بینایی،آسیب دیده شنوایی و کم توان ذهنی)و با حضور بیش از570 شرکت کننده برگزار شد.

شایان ذکر است دانش آموزان می بایست مسابقات مراحل مدرسه ای و استانی را پشت سر گذاشته و سپس به رقابت های کشوری راه یابند.

در این دوره از مسابقات دانش آموزان علاوه بر رقابت با یکدیگر، در فعالیت های فرهنگی فوق برنامه شرکت  نموده و از مراکز سیاحتی و زیارتی تهران نیز بازدید بعمل آوردند.

به اشتراک بگذارید :