4 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ ۱۱:۵۰:۴۱
کد مطلب:  910298
کارشناسی اموربانوان آموزش و پرورش شهرستان سقز برگزار نمود:
برگزاری دوره ضمن خدمت ارتقای مهارتهای پرورشی مربیان مدارس متوسطه اول دخترانه شهرستان سقز

.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سقز، کارشناسی امور بانوان آموزش و پرورش شهرستان سقز از برگزاری دوره ضمن خدمت ارتقای مهارتهای پرورشی مربیان مدارس متوسطه اول دخترانه شهرستان، تحت عنوان اختلالات رفتاری نوجوانان وروش های اصلاح آن ویژه دبیران و مشاورین شهرستان سقز خبر داد.

   عطیه طاهری کارشناس امور بانوان آموزش و پرورش شهرستان سقز و مسئول برگزاری دوره ضمن خدمت اختلالات رفتاری نوجوانان وروش های اصلاح آن در این رابطه گفت: دوره آموزشی ارتقای مهارتهای پرورشی دبیران دبیرستان با عنوان اختلالات رفتاری نوجوانان و راههای اصلاح آن در شهرستان سقز با عنایت به ضرورت آشنایی با این مهارت ها با استقبال دبیران و مشاورین روبرو شد.

   وی افزود: آمار نگران کننده ای از فرزندان این سرزمین نیز  بدون نشاط و پویایی درچنبره روان رنجوری ها وکژکاری ها، روزگار می گذرانند و نوجوانان ما با کوچکترین کلام مخالف میلشان و برخورد با ناکامی های جزیی برمی آشوبند.

   طاهری ادامه داد: این کارگاه در راستای برخورد درست و صحیح دبیران محترم با نوجوانان و پرورش روحیه امید و شادی و نشاط طراحی و اجرا شد.

 
به اشتراک بگذارید :