14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ ۱۴:۲۰:۰۰
کد مطلب:  909755
جدول زمانی مصاحبه و نحوه ارسال مدارک داوطلبان ورودی سال 98 دانشگاه فرهنگیان فارس اعلام شد

رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: داوطلبان ورودی سال 98 دانشگاه فرهنگیان فارس و تربیت دبیر شهید رجایی تهران، در اسرع وقت مدارک گزینش خود را به نماینده گزینش آموزش و پرورش محل سکونت خود تحویل نمایید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، سید اصغر حسینی گفت:پذیرفته شدگان سال 98 دانشگاه فرهنگیان فارس و تربیت دبیر شهید رجایی تهران، در اسرع وقت مدارک گزینش خود را به نماینده گزینش آموزش و پرورش محل سکونت خود تحویل نمایید.

رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش فارس گفت: مدارک مورد نیاز برای این مرحله شامل دو برگ فرم اطلاعات فردی است که از طریق سایت هسته گزینش آموزش و پرورش فارس به آدرس http://gozinesh.farsedu.org   قابل دریافت است.

حسینی  سایر مدارک مورد نیاز برای حضور در مرحله مصاحبه را به شرح زیر اعلام کرد:

اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات -اصل کارت ملی و کپی از پشت و رو -اصل مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی (گواهی موقت) و کپی-  اصل فیش واریزی مبلغ 340000 ریال به حساب شماره 2173123018000 اداره کل آموزش و پرورش فارس نزد بانک ملی با عنوان درآمد حاصل از خدمات آموزشی اداره کل آموزش و پرورش فارس- سه قطعه عکس 4*3 تمام رخ جدید -یک عدد پوشه روغنی رنگ قرمز ویژه پسران ،  آبی ویژه دختران -تکمیل فرم اعلام آمادگی (پیوست اطلاعیه سازمان سنجش) و تحویل آن به مسوول پذیرش - اصل گواهی یا تقدیر نامه کسب مقامهای کشوری یا استانی درزمینه های علمی ، فرهنگی، ورزشی و هنری.

وی با تاکید بر اینکه" پذیرفته شدگان از پست کردن مدارک به هسته گزینش خودداری نمایید " افزود: پذیرفته شدگان ضمن پرهیز از مراجعه حضوری به اداره کل آموزش و پرورش فارس، می توانند سوالات خود را در این زمینه از طریق شماره پاسخگویی هسته گزینش استان به شماره  07132305492  پی گیری نمایند.

حسینی در مورد زمان و مکان انجام مصاحبه نیز گفت: مصاحبه داوطلبان دختر بر اساس حرف اول نام خانوادگی آنها از 7 الی 14 شهریور ماه جاری در دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر واقع در بلوار مدرس، خیابان فرصت شیرازی برگزار می گردد.

رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش فارس افزود: مصاحبه داوطلبان پسر نیز بر اساس حرف اول نام خانوادگی  از 7 الی 14 شهریور ماه جاری در دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید  رجایی،  واقع در خیابان ساحلی، حد فاصل پل هجرت و پل علی بن حمزه (ع)، جنب شهرداری منطقه سه شیراز برگزار می گردد.

گفتنی است تعداد کل پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان فارس و تربیت دبیر شهید رجایی تهران از استان فارس 2 هزارو 313 نفر می باشد که یک هزارو 184 نفر آنها را دختران و یک هزارو 129 نفر آنها را پسران تشکیل می دهند.

 

برای دریافت فرم اطلاعات فردی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان فارس و تربیت دبیر شهید رجایی تهران اینجا کلیک کنید

به اشتراک بگذارید :