18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ ۱۱:۵۴:۲۷
کد مطلب:  909524
رئیس مرکز استعداهای درخشان وزارت اموزش و پرورش:
جسارت با چاشنی ادب رمز موفقیت در کارها است

با حضور معاون پرورشی و فرهنگی وزارت اموزش و پرورش و رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان، آیین تجلیل از برگزیدگان بیست‌و‌پنجمین کنگره سراسری قرآن کریم سمپاد و اولین جشنواره تجلیل از ستارگان مدارس سمپاد در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، فاطمه مهاجرانی رئیس مرکز استعدادهای درخشان با ابراز خرسندی از برگزاری اکلین جشنواره تجلیل از ستارگان مدارس سمپاد گفت: انسان زمانی که ستاره می‌شود مسولیتش در جامعه متفاوت از قبل خواهد شد، زیرا شما ستارگان دیگر فقط متعلق به خودتان نیستید  بلکه به عنوان الگو در جامعه معرفی می‌شوید و باید بار این مسولیت مهم را نیز بر دوش بکشید.
وی گفت:  یکی از ویژگی‌های اصلی ستاره، نورافشانی است و شما ستارگان زمینی ایران عزیز نیز باید دیگران را از نور وجودی خود بهره‌مند سازید  و این مهم بدست نخواهد آمد مگر با تواضع و فروتنی که باید با این ابزار در جهت رشد و اعتلای کشور استفاده کنید.
این مقام مسول دوری از تکبر و غرور را از جمله وظایف ستارگان عنوان کرد و افزود: دوری از رذائل اخلاقی شما را در جهت موفقیت در کارها یاری خواهد کرد.
مهاجرانی ساخت ایران آباد را از جمله وظایف استعدادهای درخشان دانست و گفت: جسارت با چاشنی ادب رمز موفقیت در امور است که شما با حفظ و رعایت آن نسبت که کسانی که برایتان زحمت کشیده‌اند می‌توانید در جهت اعتلای نام کشور عزیزمان بکار ببندید.
وی ادب قدرت و ادب ثروت را از جمله ابزار رشد و موفقیت دانست و گفت:کمک به همنوع و رعایت حقوق دیگران از جمله وظایف شماست.

گزارش تصویری آیین تجلیل از برگزیدگان بیست‌و‌پنجمین کنگره قران کریم سمپاد

گزارش تصویری اولین جشنواره تجلیل از ستارگان دانش‌آموز سمپاد کشور

 

به اشتراک بگذارید :