14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ ۰۹:۴۰:۵۲
کد مطلب:  908624
همزمان با هفته دولت در شهریار صورت گرفت ؛
افتتاح دبستان حکیم در شهر اندیشه با حضور استاندار تهران

همزمان با هفته دولت دبستان حکیم با حضور استاندار تهران در شهر اندیشه شهریار افتتاح شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، همزمان با هفته دولت آئین افتتاح دبستان غیردولتی حکیم  با حضور محسنی بند پی استاندار تهران ، صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمودی  نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، طاهری فرماندار شهریار ، حجت الاسلام و المسلمین بابائیان امام جمعه شهر اندیشه ، پارسا مدیر آموزش و پرورش شهریار و دیگر مدعوین و مسئولین شهرستان افتتاح شد  .

محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،در تشریح این خبر گفت: دبستان غیردولتی حکیم در شهر اندیشه  با 21 باب کلاس درس، در زمینی به مساحت 1400 مترمربع و با زیر بنای 2 هزار و 200متر مربع با اعتباری بالغ 55 میلیارد ریال ساخته شده است.

وی افزود: این آموزشگاه مجهز به سالن آمفی تئاتر ، آزمایشگاه، کارگاه، سالن چندمنظوره، کتابخانه و نمازخانه می باشد که در سال تحصیلی جدید پذیرای حدود 450 نفر دانش آموز خواهد بود .

 صیدلو، با اشاره به نقش مدارس غیر دولتی در تامین فضاهای آموزشی تصریح کرد : توسعه مدارس غیردولتی در نواحی پرتراکم دانش آموزی نقش بسزایی در توسعه نظام تعلیم و تربیت و عدالت آموزشی دارد .

به اشتراک بگذارید :