18 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ ۰۸:۵۴:۱۷
کد مطلب:  908564
محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی
بمناسبت هفته دولت بیان داشت امیدواریم همه ما از رهروان اصلی شهدای انقلاب اسلامی باشیم .

شانزدهمین جلسه شورای معاونین ، مدیران و مشاوران سازمان با حضور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی شانزدهمین جلسه شورای معاونین ، مدیران و مشاوران سازمان به منظور بررسی روند مکاتبات اداری ،گزارش نتیجه برگزاری نشست علمی - تخصصی کارکنان ستادی سازمان و همچنین بحث و بررسی و تعیین موضوع پژوهشی سازمان در سال 1398 ، برگزار گردید .

محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در ابتدای جلسه ضمن گرامی داشت عید سعید غدیر خم و ولادت امام موسی کاظم (ع) و همچنین آغاز هفته دولت  و شهدای هشتم شهریور شهیدان رجایی و باهنر ،این هفته را به دولت مردان جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت و بیان داشت :امیدواریم همه ما از رهروان اصلی  شهدای انقلاب اسلامی باشیم .

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در خصوص محتوای کتاب های درسی  و پژوهش ها ی علمی  گفت : تحلیل محتوای کتابهای درسی از ضروریات است و ما بایستی  به سمت وسوی آن برویم و به دنبال عناوین و پژوهش هایی باشیم که بتواند مسئله ای از مسایل سوادآموزی را حل کند.

این مقام مسئول دررابطه با موضوع پژوهش ها اشاره کرد و بیان داشت  :در عناوین بقیه موضوعات پژوهشی بازنگری شود و با بازسازی و ادغام آنها شاید بتوان در قالب یک عنوان جدید انجام داد.

محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان در ادامه سخنان خود به موضوع مکاتبات اداری اشاره کرد و گفت : بنده اعتقاد ندارم رئیس سازمان تمامی نامه ها را ملاحظه کند بلکه نامه هایی که برای سازمان تعهد آور از لحاظ مالی، حقوقی و سیاستی است ، لذا بایستی به مدیران خود اعتماد کنیم و اختیار لازم جهت مکاتبات نامه های مربوط به حوزه مدیریت خود را داشته باشند؛ مشروط بر اینکه کارگروهی بنشینند و چاچوبی را در این خصوص تعیین کنند.

به اشتراک بگذارید :