0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۰:۱۸:۴۱
کد مطلب:  907939
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
بهره ‌برداری از2 واحدآموزشی خیرساز در ناحیه یک ری

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از اتمام عملیات عمرانی دو باب مدرسه خیرساز خبر داد و گفت: این مدارس طی هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: مدرسه ابتدایی شش کلاسه مهدی موجانی با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال در زمینی به مساحت یکهزار و دویست متر مربع احداث شده،که با همکاری اداره نوسازی تا ابتدای سال تحصیلی جاری آماده‌ بهره برداری می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه عملیات عمرانی مدرسه ۹ کلاسه خیرساز بانو عفت آهنگر نیز هم اکنون پایان یافته‌، تصریح کرد: این مدرسه در زمینی به مساحت یکهزار وششصد متر مربع و با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال در قیامدشت احداث شده است که به زودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری با اشاره به اینکه خیرین مدرسه‌ساز در نشست‌های دانش‌آموزی و بازدید از مدارس همواره بر هم صدایی و عمل به شعار سال تاکید می‌کنند، یادآورشد: در ساخت مدارس خیری می‌کوشیم از محصولات ساختمانی داخلی استفاده کنیم.

صیدلو با تاکید بر تراکم بالای دانش آموزی در شهرستان های استان تهران ، خاطرنشان کرد: باید با توجه ویژه مسئولین و همت بلند و والای خیرین نیک اندیش در راستای گسترش فضاهای آموزشی و تربیتی اقدام نمود.

 

به اشتراک بگذارید :