26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱ ۰۸:۴۸:۰۲
کد مطلب:  T9opp5Ip
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان
کسب رتبه سوم کشوری توسط تیم فوتسال دانش آموزی دختران ابتدایی استان خوزستان

مراسم تقدیر از تیم فوتسال دانش آموزی دختران ابتدایی استان خوزستان برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان روز چهارشنبه 18/1/ 95 مراسم تقدیر از تیم فوتسال دانش آموزی دختران ابتدایی استان خوزستان در دفتر مدیر این اداره کل برگزار شد.

گفتنی است این تیم در مسابقات فوتسال دانش آموزی که در سال 94 در شیراز با حضور15تیم از سراسر کشور برگزار شده بود، موفق به کسب رتبه سوم کشور شد.

شایان ذکر است در مراسم امروز که با حضور دکتر معزّی معاون تربیت بدنی وسلامت، مهندس کایدانی مشاور مدیر کل وجمعی از همکاران تربیت بدنی برگزار شد از دانش آموزان ومربیان این تیم قدردانی به عمل آمد.

همچنین در مراسم تقدیر ، مشاور مدیر کل آموزش وپرورش خوزستان ضمن تشکر از دانش آموزان ،مربیان وهمکاران تربیت بدنی گفت: خوزستان همیشه مهد ورزشکاران با اخلاق وقهرمان بوده ودر عرصه های بین المللی و ملی شاهد درخشش آنان بوده ایم.

کایدانی خطاب به دانش آموزان در خصوص موفقیت وپیشرفت در ورزش گفت: باید برای رسیدن به موفقیت هدف مشخصی داشت و برای رسیدن به آن اهداف ، باید برنامه ریزی درستی با درنظرگرفتن مدیریت زمان داشته باشیم.

وی اظهار نمود:ورزشکاران همیشه در درس و اخلاق سرآمد بوده ودانش آموزان موفقی بوده اند شماهم با پشتکار وتلاش وتوکل به خداوند متعال در زمینه های اخلاقی ،تربیتی، درسی و ورزشی اهتمام ویژه داشته باشید و بدانید که موفقیت های شما در کارنامه ی افتخارات آموزش وپرورش خوزستان برای همیشه ثبت می شود.

 

به اشتراک بگذارید :