26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۰۸:۰۷:۴۰
کد مطلب:  907063
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد:
کسب رتبه اول کشوری درس جامعه شناسی

مرحله کشوری پانزدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر درس جامعه شناسی با درخشش دبیر منتخب شهرستانهای استان تهران در شهر سنندج به پایان رسید.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،میررضا شفیع پورمعاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه پانزدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر درس جامعه شناسی در بخش عملی با هدف ارتقای مهارتهای حرفه ای معلمان از تاریخ 25 لغایت 28 مردادماه به میزبانی استان کردستان  در شهر سنندج برگزار گردید اظهار داشت: برهان بیگدلی دبیر منتخب شهرستانهای استان تهران از منطقه پیشوا توانست رتبه اول کشوری این جشنواره را از آن خود کند.

وی کسب این رتبه ارزشمند را شاخصی مهم از کیفیت و توان دبیران این استان در حرکت به سمت اهداف مندرج در سند تحول بنیادین و ارتقا و بهبود فرآیند یاددهی ـ یادگیری در استان دانست و افزود: قطعاٌ تلاش و پیگیری های صورت گرفته در سطح مدارس و مناطق سهمی درخور توجه در این زمینه داشته که ان شاء الله با استمرار و ارتقای کیفی برنامه ریزی ها، در آینده نیز شاهد کسب موفقیت های بیشتر همکاران در سطح کشور باشیم.

شفیع پور با تاکید بر اهمیت تبادل تجربیات آموزشی در بین دبیران و ارایه تحلیلی هدفمند از فعالیت ها و مسایل مرتبط با فرآیند آموزش در دروس مختلف،تصریح کرد: برگزاری این جشنواره فرصتی مناسب در جهت اتخاذ روشهایی روزآمد، علمی و هدفمند به منظور کاستن از آسیب ها و افزایش توانمندی و مهارت در دبیران است.

  گفتنی است در بخش غیر حضوری (علمی) نیز مریم عظیم بیک از پردیس در تجارب برتر دبیران درس تاریخ و الهام ریاح پور در تجارب برتر مدیران حائز رتبه دوم کشوری شدند.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :