12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۰۷:۵۵:۱۵
کد مطلب:  905953
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان تاکید کرد:
ضرورت نظارت مستمر بر مدارس و مراکز غیردولتی

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی بر اجرای دقیق قوانین و مقررات در مدارس غیردولتی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان؛ ، بیست و هشتمین جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی استان زنجان با حضور اکثریت اعضای شورا در محل سالن غدیر اداره کل برگزار گردید.

ابراهیم رفیعی مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در ابتدای این جلسه با اشاره به ضرورت نظارت بر عملکرد مدارس و مراکز غیردولتی گفت: نظارت مستمر بر فعالیت مدارس و مراکز غیردولتی با هدف اجرای دقیق قوانین، مقررات و در راستای تقویت و حمایت از مدارس و مراکز قانون مدار باید به شکل جدی مورد توجه آموزش و پرورش مناطق و نواحی و کارشناسان اداره کل قرار گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان ضمن استناد به ماده 9 قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز غیردولتی گفت: تضمین منابع مالی لازم جهت تأمین هزینه های مدرسه یا مرکز ، تأمین منابع انسانی، فضا و امکانات مورد نیاز طبق ضوابط وزارت آموزش و پرورش ، نظارت بر امور آموزشی، پرورشی، اداری و مالی مدارس و مراکز تحت پوشش و پاسخگویی به مراجع ذی ربط از جمله مهترین وظایف موسسان مدارس و مراکز غیردولتی است.            

 

گفتنی است؛ درخواست تغییر مکان برخی از مدارس و مراکز غیردولتی ، صدور مجوز تاسیس و راه اندازی مدارس و مراکز غیردولتی و بررسی ماده 9 قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز غیردولتی از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 

به اشتراک بگذارید :