20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ ۱۲:۰۲:۵۳
کد مطلب:  905864
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان:
کسب رتبه اول کشوری سرود همگانی توسط دانش آموزان استان در مسابقات فرهنگی و هنری

دانش آموزان آموزشگاه فرزانه 2 رتبه نخست کشوری سرود همگانی در مسابقات فرهنگی و هنری را کسب کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل از کسب رتبه اول کشوری سرود همگانی توسط دبیرستان فرزانگان دوره اول دختران خبر داد.

گنج خانلو گفت: سرود همگانی یکی از فعالیت‌های گروهی است که با حضور و مشارکت حداکثری دانش آموزان مدارس و با هدایت و راهنمایی اولیاء مدرسه در سراسر مدارس استان زنجان اجرا می‌شود و در این فعالیت، مدارس استان می‌توانند ۴ سرود همگانی را تهیه و برای رقابت به مرحله منطقه ای و استان ارسال نمایند.

وی افزود: پس از داوری سرودهای همگانی در مرحله استانی تعدادی از مدارس، موفق به کسب امتیازات حضور در رقابت کشوری شدند.

 این مقام مسئول فرهنگی استان در ادامه اظهار داشت: آثار مدارس منتخب برای رقابت با دیگر استان‌ها به دبیرخانه سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری ارسال شد که پس از ارزیابی در این مرحله، آموزشگاه فرزانگان دوره اول ناحیه 2 زنجان موفق به کسب رتبه اول در این بخش شده است.

 

وی درپایان ضمن تبریک خدمت جامعه فرهنگیان ودانش آموزان استان به ویژه دبیرستان فرزانگان، گفت: امیدواریم همه مدارس استان در رابطه با اجرای فعالیت های همگانی و مشارکت حداکثری دانش اموزان در فعالیت های تربیتی و هنری قدم بردارند که اقدام مناسبی در جهت اعتلای فرهنگ ملی و میهنی خواهد بود و معنا و مفهوم مشارکت نیز در این نوع فعالیت ها به دانش آموزان آموزش داده می شود.

به اشتراک بگذارید :