20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۴:۱۱:۵۲
کد مطلب:  904884
با همکاری دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس و معاونت سوادآموزی استان انجام می‌شود:
برگزاری کارگاه آموزشی ارتقاء دانش و کارآفرینی ویژه آموزش‌دهندگان سوادآموزی در فارس

معاون سوادآموزی آموزش‌وپرورش گفت: در راستای ارتقاء سطح دانش و آشنایی آموزش‌دهندگان سوادآموزی با کارآفرینی، با مشارکت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری ، کارگاه آموزشی ویژه آموزش‌دهندگان سوادآموزی در فارس برگزار می‌گردد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس،دکتر بهزاد نوروزی چگینی در جلسه مشترک با مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس ، گفت: مقوله کار و کارآفرینی یکی از چالش‌ها و بحث مهم کشور در حال حاضر است.

معاون سوادآموزی آموزش‌وپرورش فارس با تأکید بر لزوم ارتقاء سطح دانش و آشنایی آموزش‌دهندگان سوادآموزی با کارآفرینی ،گفت: با  مشارکت دو حوزه دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و معاونت سوادآموزی فارس ،می‌توان گام مهمی را در این زمینه برداشت.

وی اظهار امیدواری کرد ؛ با حمایت‌های و پشتیبانی‌های دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس، شاهد  ارتقاء سطح دانش و آشنایی آموزش‌دهندگان سوادآموزی در این استان باشیم.

نوروزی با اشاره به بازدید مدیرکل بودجه معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری از طرح توانمندسازی زنان عشایر در فیروزآباد، افزود: این اقدام بیانگر اهمیت سوادآموزی و توجه ویژه دفتر امور بانوان استانداری  به مقوله کارآفرینی در بین سواد آموزان استان است.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس نیز گفت: برگزاری کارگاه ارتقاء دانش و کارآفرینی آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی ، از اولویت‌های مهم ما  است.

دکتر معصومه دستغیب ، ضمن ارائه گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های مشترک حوزه کاری خود با معاونت سوادآموزی استان در سال 1397 ، گفت: معتقدیم برگزاری چنین کارگاهی به‌طور عملیاتی و فعال در بالا بردن و افزایش سطح دانش آموزش‌دهندگان و ایجاد کار و حرفه توسط آن‌ها نقش دارد .

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس از آمادگی حوزه کاری خود برای همکاری با آموزش‌وپرورش در برنامه‌های مختلف خبر داد و گفت: برای برگزاری بهتر و مطلوب‌تر این کارگاه، هماهنگی‌ها و همکاری‌های لازم با حوزه معاونت سوادآموزی آموزش‌وپرورش فارس صورت خواهد گرفت.

به اشتراک بگذارید :