13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۴:۰۴:۳۸
کد مطلب:  904874
گزارش سفر یکروزه مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی به شهرستان هریس

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در سفر یکروزه به شهرستان هریس ضمن بازدید از پروژه های مختلف آموزشی و عمرانی این منطقه، با امام جمعه و پیشکسوتان شهرستان دیدار کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از هریس، جعفر پاشایی که صبح امروز یکشنبه 27 مرداد ماه به شهرستان هریس سفر کرده بود با حضور در اداره آموزش و پرورش منطقه از بخش های مختلف اداری بازدید کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان که این سفر را با همراهی مدیرکل نوسازی استان انجام می داد در دیداری با حجت الاسلام والمسلمین احمدی امام جمعه شهرستان هریس تاکید کرد: تمام موفقیت ها در سایه هماهنگی درونی و تعامل برون سازمانی است.

وی خواستارحضور مسئولین در منازل دانش آموزان برتر کنکور شهرستان و تجلیل از آنها شد.

حجت الاسلام و المسلمین احمدی نیز در ادامه گفت: تمام تلاش ما این است که مشکلات شهرستان را درشهرستان حل کنیم چرا که در شهرستان تمام مسئولین همچون اعضای یک خانواده هستیم.

امام جمعه هریس افزود: تکریم شان ومنزلت فرهنگیان و حفظ عزت معلمان از وظایف اصلی است که باید مدنظر تمام مسئولین کشور باشد.

بازدید مدیران کل آموزش وپرورش و نوسازی استان از پروژه های در حال احداث و تکمیل شده  آموزش وپرورش هریس، بازدید از دبیرستان شبانه روزی  در حال احداث امام خمینی( ره) هریس( این مدرسه ۱۲ کلاسه در زمینی بمساحت ۳۵۰۰ متر مربع و زیربنا ۱۸۰۰ متر مربع در دو طبقه و با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال احداث شده است و در هفته دولت به بهره برداری می رسد)، عیادت از ناصر نامور  بازنشسته فرهنگی هریس از دیگر برنامه های این سفر یکروزه بود.

مدیرکل آموزش وپرورش استان در این دیدار ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای این همکار فرهنگی، بازنشستگان را سرمایه اجتماعی عظیم برای دستگاه تعلیم وتربیت برشمرد و افزود: استفاده از تجارب بازنشستگان راهگشای حل بخشی مشکلات آموزش و پرورش است.

مدیرکل آموزش وپرورش استان در این دیدار گفت:  دستگاه تعلیم وتربیت هریس در شاخص های آموزشی، پرورشی و رفاهی عملکرد مطلوب و رضایت بخشی دارد.

تجلیل مدیرکل آموزش وپرورش استان از حجت الاسلام والمسلمین احمدی امام جمعه و سام پور مدیر آموزش وپرورش هریس نیز در این دیدار انجام پذیرفت.

گفتنی است در ادامه سفر مدیران کل آموزش وپرورش و نوسازی مدارس استان با حجت الاسلام والمسلمین غفاری امام جمعه شهر بخشایش شهرستان هریس دیدار کرده و از مدرسه زینب کبری(س) شهر بخشایش بازدید کردند.

 

 

 

 

 

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :