20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۰۸:۳۳:۳۰
کد مطلب:  904411
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس خبر داد:
نایب قهرمانی دانش آموزان پسر فارس در مسابقات دوومیدانی کشور

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: درمسابقه دوومیدانی قهرمانی آموزشگاههای کشور ، دانش آموزان پسر دوره اول متوسطه استان فارس، موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شدند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس،احمد علی قهرمانی گفت: در سی و ششمین دوره مسابقه قهرمانی آموزشگاههای کشور که با حضور  156 ورزشکار در قالب 26 تیم از سراسر کشور برگزار شد، در رشته دوومیدانی دانش آموزان پسر دوره اول متوسطه استان فارس، موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شدند .

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: در این رقابت ها که از ۲۱ تا ۲۴ مرداد ماه و به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید، دانش آموزان فارس با کسب 688  امتیاز ، بعد از استان همدان صاحب عنوان نایب قهرمانی مسابقات دانش آموزان سراسر کشور شدند.

وی افزود: رشته دوومیدانی به عنوان یکی از رشته های مادر ،علاوه بر تاثیر در سایر رشته های ورزشی،در ایجاد شرایط مطلوب برای زندگی سالم نیز موثر است و با توجه به اینکه استان فارس پتانسیل های بسیار خوبی در بین دانش آموزان و مربیان متخصص و صاحب نظری در این رشته دارد، امیدوارم در آینده شاهد حضور آنها در مسابقات  المپیک باشیم.

به اشتراک بگذارید :