20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۰۸:۳۱:۰۷
کد مطلب:  904405
سرپرست معاونت آموزش ابتدایی آموزش‌وپرورش فارس خبر داد:
تقدیر از دانش آموزان منتخب فارس در مرحله کشوری جشنواره جابر بن حیان با حضور مسئولین وزارت

سرپرست معاونت آموزش ابتدایی آموزش‌وپرورش فارس گفت: با حضور مسئولین وزارت از دانش آموزان منتخب فارس در مرحله کشوری جشنواره جابر بن حیان تقدیر شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس، محمد  فیاض پور گفت: در مرحله کشوری هشتمین جشنواره دانش‌آموزی جابر بن حیان که به میزبانی استان گیلان و شهر انزلی برگزار شد،ده پروژه از استان فارس به‌عنوان منتخب استانی حضور داشت.

 سرپرست معاونت آموزش ابتدایی آموزش‌وپرورش فارس افزود: در این مراسم که با حضور سرپرست و سایر مسئولین وزارتی برگزار شد، از دانش آموزان منتخب فارس در این مرحله نیز تقدیر شد.

وی اسامی دانش آموزان منتخب فارس در این مرحله را به شرح زیر اعلام کرد:

امین ثانوی طلب از اداره عشایر فارس-شیدا روشن‌ضمیر و امیرحسین عباسی از ناحیه یک شیراز- ملیکا صراطی و امیر رفعتی از ناحیه دو شیراز-آرش محمدی  از ناحیه سه  شیراز  آرین کاملی ، آناهیتا دهقانیان و آفاق شمس از ناحیه 4 شیراز  مهدیه میر سلیمانی از اداره اقلید .

گفتنی است مرحله منطقه‌ای این جشنواره با مشارکت150هزار و 640 دانش‌آموز ابتدایی از سراسر فارس برگزار شد که تعداد 120 پروژه جابر بن حیان و 205 تألیف از دانش آموزان مؤلف ،موفق به راه‌یابی به مرحله استانی شدند  که با ارزیابی آن‌ها توسط داوران استانی ،  10 پروژه جابر بن حیان موفق به راه‌یابی به مرحله کشوری شدند.

به اشتراک بگذارید :