20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۰۹:۲۰:۳۶
کد مطلب:  903711
با حضور مشاور اجرایی مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان:
کارگروه ماده 18 استان در خصوص سرویس های دانش آموزان تشکیل جلسه داد

کارگروه ماده 18 استان در خصوص سرویس های دانش آموزان با حضور مشاور اجرایی مدیر کل آموزش و پرورش و سایر مدعوین در سالن غدیر اداره کل تشکیل جلسه داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، بیت اله احمدی نژاد در این جلسه سرویس های دانش آموزی را یکی از موضوعات اساسی و دغدغه دست اندرکاران تعلیم و تربیت و اولیا عنوان کرد.

وی ارتقای کیفی سرویس های مدارس را بسیار مهم ارزیابی و تصریح کرد: در این خصوص وظیفه دستگاه های مختلف تعیین گردیده است و ما نیز انتظار حمایت و همکاری بیشتری از آنان داریم.

مشاور اجرایی مدیر کل  آموزش وپرورش استان ادامه داد: همه اعضای کارگروه باید با تلاش مضاعف نسبت به ساماندهی موضوع و رفع مشکلات اقدام نمایند تا اطمینان خاطر لازم در اذهان اولیا ایجاد گردد. 

این مقام مسئول یادآور شد: سرویس های مدارس باید از حیث انتخاب شرکت های سرویس دهی فعال، رانندگان متعهد و قانون مند و خودروهای استاندارد، به صورت مطلوب ساماندهی گردند.

اصغر ابراهیمی نیز در ادامه با بیان اینکه آموزش وپرورش به تنهایی نمی تواند سرویس دانش آموزی را ساماندهی نماید گفت: ضروری است دیگر دستگاه های متولی هم طبق شیوه نامه به وظیفه خود عمل نمایند.

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان استان با اشاره به اینکه امسال برای اولین بار ساماندهی سرویس های حمل و نقل دانش آموزی از طریق سامانه سپند انجام خواهد گرفت ابراز داشت: این کار باعث می شود کلیه دستگاه ها و اشخاص ذینفع در امر حمل و نقل دانش آموزی از جمله آموزش و پرورش، مدارس و اولیای دانش آموزان  بتوانند به راحتی امور را رصد نمایند.

دبیر ستاد ساماندهی سرویس های مدارس در ادامه میزان اجرای مصوبات گذشته را تشریح و کمبود مینی بوس و عدم آموزش رانندگان را  از  مشکلات موجود در امر سرویس مدارس عنوان کرد.

 

به اشتراک بگذارید :