11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ ۱۰:۱۶:۵۵
کد مطلب:  903063
با هدف آموزش تخصصی گزینشگران ادارات آموزش وپرورش نواحی ومناطق استان؛
نشست تخصصی گزینشگران مناطق ونواحی14گانه استان برگزار شد

نشست تخصصی گزینشگران مناطق ونواحی14گانه استان برای آمادگی در امر تحقیقات ومصاحبه برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان بنا بر پیش رو بودن برنامه بررسی صلاحیت داوطلبان دانشگاه فرهنگیان ودانشگاه شهید رجایی سال 1398، نشست تخصصی گزینشگران مناطق و نواحی14گانه استان برای آمادگی در امر تحقیقات و مصاحبه، امروز در محل سالن شهید تجلی اداره کل آموزش وپرورش برگزار گردید.

این گردهمایی با حضور احمدی نماینده هیات مرکزی گزینش  آموزش وپرورش به منظور آموزش تخصصی گزینشگران ادارات آموزش وپرورش نواحی ومناطق استان برگزار گردید.

در ابتدای برنامه سید سالار موسوی مدیر هسته گزینش استان زنجان پس از عرض خیر مقدم به مهمانان وگزینشگران ادارات آموزش وپرورش استان، امر گزینش را مهم دانسته و بر اخلاق مداری و رعایت عدل وانصاف در این کار حساس تاکید کرد.

وی در ادامه سخنان خود گفت: گزینشگران خدوم و زحمتکش عملا در جهت اجرای احکام  وقوانین وبرنامه های آن از هیچ سعی وکوششی دریغ ننموده و به حول و قوه الهی همه مانند سربازان گمنام امام زمان(عج) به تلاش وکوشش خود ادامه می دهند و عمل به منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) را مانند چراغ روشنگر این صراط مستقیم می دانند.

موسوی در ادامه سخنان خود گفت: گزینشگران استان به حمداله تا به امروز همه چون چشمی بینا و بازویی توانا برای مدیریت اجرایی کشور در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند.

مدیر هسته گزینش استان ادامه داد: خدای متعال را شاکرم که گزینشگران محترم استان در عمل ثابت کرده اند که واقعا الگوی تمام عیار سایر مجموعه ها هستند، تند روی نمی کنند، اعتدال و عقلانیت را سرلوحه کارخود قرار می دهند، خطای هاله ای نمی کنند، دنبال تجسس نیستند، عالمانه وهوشمندانه کار می کنند و همیشه به دنبال خوبی ها هستند.

این مقام مسئول اضافه کرد:امیدوارم با الهام از فرامین ورهنمودهای امام راحل(ره) وتاسی از منویات مقام معظم رهبری(حفظه اله تعالی)در پاسداری از نظام اداری وتحقق سند تحول بنیادین آموزش وپرورش وجلوگیری از ورود افرادی که تعلقی به نظام وانقلاب ندارند همیشه کوشا باشند.

موسوی افزود:گزینشگران  فرماندهان اصلی عرصه جلوگیری از تهاجم فرهنگی و دفاع از فرهنگ وآرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند ورعایت اخلاق، ادب، حفظ کرامت وشان ومنزلت داوطلبان را سرلوحه کارشان قرار می دهند.

وی از گزینشگران آموزش وپرورش خواست با توجه به نزدیکی بررسی داوطلبان دانشگاه فرهنگیان، نهایت همکاری ومساعدت را داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :