11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ ۰۸:۵۶:۰۲
کد مطلب:  902958
مدیر کل آموزش و پرورش استان خطاب به خبرنگاران خبرگزاری ها و نشریات استان:
صدای رسای مردم باشید

ابراهیم رفیعی مدیر کل آموزش و پرورش استان عصر دیروز در همایش تجلیل از اصحاب رسانه استان خطاب به خبرنگاران خبرگزاری ها و نشریات گفت: صدای رسای مردم باشید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، مراسم تجلیل از خبرنگاران خبرگزاری ها و نشریات استان عصر دیروز با حضور مدیر کل و معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان و سایر مسئولین و مدعوین در کانون فرهنگی و تربیتی سهروردی شهر زنجان برگزار شد.

ابراهیم رفیعی در این مراسم ضمن تبریک هفته خبرنگار و خیر مقدم به اصحاب رسانه استان ابراز داشت: شما خواهران و برادران خبرنگار روشنگر و روشنایی بخش هستید.

وی در ادامه شهادت شهید صارمی را تسلیت گفت و اظهار داشت: سالروز شهادت این خبرنگار شهید، بهانه ای است تا از قشر زحمت کش و موثر جامعه، یعنی خبرنگاران تجلیل به عمل آوریم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان ادامه داد: همه شغل ها در جامعه دارای اهمیت هستند اما برای اینکه مورد توجه قرار گیرند نیازمند رسانه ای شدن هستند و این کار مهم را خبرنگاران عزیز انجام می دهند.

رفیعی با تاکید بر این نکته که معلمی و خبرنگاری دارای اشتراکات فراوانی هستند بیان کرد: یکی از این اشتراکات قرار گرفتن ایام تجلیل از این دو قشر محترم در سالروز شهادت شهیدان صاحب قلم، مطهری و صارمی است.

این مقام مسئول تصریح کرد: خبرنگار آگاهی بخش است و معلم نیز با جهل و نادانی مبارزه می کند.

مدیر کل دستگاه تعلیم و تربیت استان زنجان قانع بودن و تلاشگری را از شاخصه های دیگر این دو قشر بزرگوار عنوان کرد و گفت: در دنیای جدید آموزش و پرورش شرکای زیادی در مقوله تعلیم و تربیت دارد.

وی افزود: یکی از اصلی ترین شرکای آموزش و پرورش رسانه ها هستند و اگر این دستگاه فرهنگی می خواهد رشد کند و صدایش به همه جا برسد باید به اصحاب رسانه اهمیت بدهد.

ابراهیم رفیعی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: باید با تمام وجود و ظرفیت در جامعه حضور داشته باشیم و نقش آفرینی کنیم و در این راستا قرار گرفتن در صف آگاهی و دانایی از اولویت هاست.

وی با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش در ایام تابستان نیز فعالیت می نماید ابراز داشت: تعلیم و تربیت هرگز تعطیل نمی شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در این راستا گفت: هم اکنون حدود یک هزار و 700 دانش آموز در 85 کلاس و در قالب رشته های مختلف هنری، ورزشی و آموزشی در طول تابستان در کانون فرهنگی و تربیتی سهروردی حضور دارند.

این مقام مسئول افزود: آموزش و پرورش آموزش های مکمل خود را در طول تابستان به دانش آموزان ارائه می نماید.

ابراهیم رفیعی درادامه سخنان خود خطاب به خبرنگاران اظهار داشت: کارکرد جانبی این نشست آشنا کردن شما عزیزان با این قبیل کارهای آموزش و پرورش است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در خاتمه ابراز داشت: شما خبرنگاران باید صدای رسای مردم باشید و ما نیز افتخار می کنیم که هم اکنون در صف تجلیل از شما به عنوان تلاشگران رسانه ها هستیم.

 

 

به اشتراک بگذارید :