15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۱۴:۱۰:۳۲
کد مطلب:  902754
درراستای ارتباط و تعامل بیشتر بین دو دستگاه صورت گرفت:
دیدار مدیران کل آموزش و پرورش و تبلیغات اسلامی استان زنجان

مدیر کل آموزش وپرورش استان به همراه رئیس روابط عمومی اداره کل ،با حضور در سازمان تبلیغات اسلامی با مدیر کل این سازمان دیدار وگفتگو نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان، ابراهیم رفیعی در این دیدار صمیمی ضمن تبریک و آرزوی توفیق برای حجت الاسلام سعید احمدی برای انتصاب در پست جدید گفت: سازمان تبلیغات نهادی فرهنگی و دینی است و دین هم جزء مسائل جاری در زندگی روزمره  ما است و با کمال میل آماده همکاری و تعامل با سازمان تبلیغات هستیم.

رفیعی بیان کرد:رویکرد آموزش و پرورش خصوصا بعد سند تحول بنیادین تمرکز روی مسائل دینی است و متاسفانه عدم آشنایی برخی افراد با سند تحول و میزان اجرای آن باعث شده است عده ای پیش فرض غلط در رابطه با آموزش مسائل دینی داشته باشند در حالی که همواره برای اجرای آن تلاش میشود و الحمدلله سندی عمیق با مبانی نظری قوی داریم که میتواند مسائل دینی را کاملا پوشش دهد.

وی افزود:زیر نظام های اجرایی سند تحول تمام شده و برنامه اجرای آن شروع شده است و ما برای استان زنجان هم برنامه راهبردی تدوین کرده ایم و اول مهر ماه بر مبنای آن عمل خواهیم کرد تا به تدریج شاهد رشد باشیم.

این مقام مسئول افزود:در سند تحول بنیادین ،مدرسه کانونی است برای تحول در محله که در هر ساعتی باید فعال باشد و یکی از مهم ترین شرکای ما میتواند سازمان تبلیغات اسلامی باشد.

وی در ادامه ضمن تاکید برضرورت هم پوشانی، مودت و دوستی در بین دو دستگاه افزود:سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان رفیقی برای آموزش و پرورش است و وجود علما در مدارس تاثیر مثبتی بر جنبه های مختلف خواهد داشت و ما اعلام آمادگی برای همکاری و تعامل دوسویه میکنیم.

حجت الاسلام سعید احمدی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان نیز با بیان این جمله که بین برنامه های سازمان تبلیغات اسلامی و آموزش و پرورش همپوشانی وجود دارد گفت: تعامل بین دو دستگاه از الزامات است.

 وی تصریح کرد: ظرفیت مبلغین ما زیاد است و در فراخوان جدید قصد داریم هشتاد نفر ویژه برای دانش آموزان اقدام کنند تا با هم افزایی ، تقسیم کار و کاهش هزینه ها بیشترین کارایی را شاهد باشیم و انشالله گره های زندگی آنها را تا حدودی باز کنیم .

 

 

به اشتراک بگذارید :