24 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۱۴:۰۱:۳۷
کد مطلب:  902746
پیام رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی به مناسبت برگزاری مسابقات قهرمانی ورزشی دانش آموزان پسر سراسر کشور در شهرکرد

رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی به مناسبت برگزاری مسابقات قهرمانی ورزشی دانش آموزان پسر سراسر کشور در شهرکرد پیام صادر نمود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان چهارمحال وبختیاری، حسین بابوئی رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزیبه مناسبت برگزاری مسابقات قهرمانی ورزشی دانش آموزان پسر سراسر کشور در شهرکرد پیام صادر نمود.

متن پیام بدین شرح است :

بسمه تعالی

با سلام و تحیات الهی

بسیار خرسندم که سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان پسرو سی امین دوره مسابقات قهرمانی دانش آموزان دختر سراسر کشو را با حضور بهترین و برترین دانش آموزان ورزشکار این مرز و بوم آغاز می کنیم.

به حول و قوه الهی، در تابستان1398بنا داریم مسابقات ورزشی دانش آموزان رابا شعار " دانش آموز ورزشکار دوستدارو حافظ محیط زیست"  در 9 رشته ورزشی، به میزبانی 5 استان و با حضورقریب به 6 هزار نفر دانش آموز ورزشکار، عوامل اجرایی، مربیان و برگزار نمائیم.

استان چهار محال و بختیاری در رشته های شنا، دو ومیدانی و ژیمناستیک  پسران و دختران دردوره تحصیلی متوسطه اول میزبان  1300 دانش آموز و عوامل اجرایی و فنی مسابقات   از سراسر کشور عزیزمان خواهد بود.

تلاش ما در فدراسیون ورزش دانش آموزی در راستای اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و منویات مقام معظم رهبری ( مدظله لعالی) مبنی بر " تحصیل ، تهذیب، ورزش"ایجاد زمینه حضور و رقابت منصفانه ی توام با رفاقت و دوستی میان شما عزیزان آینده ساز کشور می باشد. و این به مثابه پلی است میان ورزش تربیتی و ورزش قهرمانی تا از طریق عرضه و شناسایی استعدادها و توانمندی ها، راه رشد و پیشرفت شما در ورزش قهرمانی که نهایتاً موجب تقویت تیم های ملی کشور عزیزمان خواهد شد، مهیا گردد

امیدوارم از فرصت پدید آمده برای تعاملات فرهنگی و ورزشی با دیگر دانش آموزان استان های کشور بهره برده و سعی نمائید با رهنمود مربیان و سرپرستان عزیز، به نمایندگی از شهر خود، الگوی مناسبی از اخلاق، انضباط ومنش پهلوانی باشید.

بنابراین جا دارد از برنامه ریزی و مساعی ارزشمند مدیران مدارس، معلمین تربیت بدنی، مدیران کل آموزش و پرورش ، معاونین تربیت بدنی و سلامت  و روسای هیات های ورزش دانش آموزی سراسرکشور که در جهت توسعه فعالیت ها و مسابقات ورزشی دانش آموزان تلاش می کنند تشکر نمایم.

از مسئولین محترم آموزش و پرورش استان چهار محال و بختیاری و عوامل برگزاری مسابقات و ناظرین محترم نیز که قبول زحمت نموده و شرایط را برای  امنیت، رفاه و آسایش ورزشکاران و حضور در این دوره از مسابقات فراهم نموده اند صمیمانه سپاسگزاری می نمایم و آرزو می کنم زحمات و تلاش های ارزشمندشان مورد پسند و قدرشناسی تمامی شرکت کنندگان قرار گیرد.

در خاتمه ازحمایت های ارزنده دولت تدبیر و امید، سرپرست محترم وزارت آموزش و پرورش جناب آقای  دکتر حسینی و نیز معاون محترم تربت بدنی و سلامت جناب آقای دکتر حمیدی تقدیر و تشکر نموده و از خداوند منان در خواست می نمایم همه ورزشکاران، عوامل فنی و اجرایی پس از شرکت در این رویداد بزرگ فرهنگی ورزشی با رضایت خاطر و به سلامتی به موطن خود بازگردند. 

حسین بابوئی

 

رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی

 

به اشتراک بگذارید :