24 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۱۳:۵۴:۵۶
کد مطلب:  902726
پیام معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش به مناسبت برگزاری مسابقات قهرمانی ورزشی دانش آموزان پسر سراسر کشور در شهرکرد

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش به مناسبت برگزاری مسابقات قهرمانی ورزشی دانش آموزان پسر سراسر کشور در شهرکرد پیام صادر نمود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان چهارمحال وبختیاری، مهرزاد حمیدی معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش  به مناسبت برگزاری مسابقات قهرمانی ورزشی دانش آموزان پسر سراسر کشور در شهرکرد پیام صادر نمود.

متن پیام بدین شرح است :

بسمه تعالی

با سلام و خیر مقدم حضورکلیه داوران، مربیان، همراهان تیم‌ها و دانش‌آموزان عزیز شرکت‌کننده در سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان پسر و سی امین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر سراسر کشور.

افتخار داریم بار دیگر عرصه‌ای رقابتی، اخلاقی و اجتماعی را برای نوجوانان دانش‌آموز دختر و پسر شرکت‌کننده در مسابقات کشوری و جشنواره های ورزشی فراهم کنیم و امیدواریم که بتوانیم نقش موثری را در تامین سلامت معنوی، جسمی، اجتماعی و روحی افتخارآفرینان آینده ورزش کشور ایفا نماییم.

سلامتی برآمده از تکاپوهای ورزشی و حرکتی کودکان، نوجوانان و جوانان بنیان مستحکمی را برای ارتقای فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی آینده کشور و بالندگی نسل آینده‌ساز جامعه فراهم می‌آورد و لذا معاونت تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش اهتمام نموده که با برگزاری انواع فعالیت‌های‌بدنی و ورزش در قالب اجرای بهینه درس تربیت‌بدنی، برگزاری مسابقات و جشنواره‌ها، نشاط و شادابی دانش‌آموزان کشور را ارتقا داده و افزایش روحیه امید و خود اتکایی و جامعه‌پذیری دانش‌آموزان را در جامعه فراهم نماید و در راستای تربیت تمام ساحتی موردنظر سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش گام بردارد.

از کلیه همکارانم در استان‌های میزبان که این اهداف را دنبال می‌کنند و کلیه عوامل فرهنگی نیز که در این فضاها به غنای معنوی و تربیتی کمک می‌کنند، تشکر نموده و توفیقات آنها را از خداوند متعال خواستارم.

 

                                                         مهرزاد حمیدی

                                                  معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش

به اشتراک بگذارید :