27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۴:۳۳:۲۲
کد مطلب:  902142
به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران
سی و هفتمین جشنواره ی فرهنگی و هنری دانش آموزان برگزیده سراسر کشور

سی و هفتمین جشنواره ی فرهنگی و هنری دانش آموزان برگزیده سراسر کشور از 22 الی31مرداد ماه به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزار می شود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در تشریح این خبر گفت : این مسابقات در دو مرحله پسران و دختران در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار می شود .

وی با اشاره به اینکه در  این دوره از مسابقات دانش آموزان در پنج بخش به رقابت می پردازند اظهار داشت : هنرهای دستی و تجسمی ، ادبی ، پژوهشی ، هنرهای نمایشی و فیلم کوتاه ، رسانه و فضای مجازی و هنرهای آوایی از جمله بخشهایی است که دانش آموزان در آن به رقابت با یکدیگر می پردازند .

بنا بر این گزارش صیدلو ادامه داد : در مرحله ی اول بیش از یک هزار نفر از دانش آموزان پسراز تاریخ 22 لغایت 25 مردادماه به رقابت با یکدیگر می پردازند و در مرحله ی دوم یک هزار و هفتاد دانش آموز دختر از تاریخ 28 تا 31 مردادماه در این رقابت ها حضور پیدا خواهند کرد .

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه تمهیدات لازم برای میزبانی از دانش آموزان برگزیده مسابقات فرهنگی و هنری سراسر کشور صورت گرفته است ، تصریح کرد : اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران تمامی تلاش خود را در جهت ایجاد محیطی پرنشاط و صمیمی برای دانش آموزان به کار خواهد بست و امیدواریم بتوانیم یک فضای رقابتی صمیمانه را برای این عزیزان فراهم نمائیم .

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در پایان خاطر نشان کرد : در کنار برگزاری این دوره ازمسابقات کارگاههای آموزشی با حضور اساتید صاحب نام کشور در جهت شکوفائی خلاقیت های دانش آموزان برگزار خواهد گردید .

 

به اشتراک بگذارید :