11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۳:۲۶:۰۰
کد مطلب:  902054
مشارکت فرهنگیان شهرستان هوراند در زیباسازی مدرسه روستایی

مدیر، معلمان و همکارن فرهنگی شهرستان هوراند در اقدامی خیرخواهانه با هزینه شخصی اقدام به زیباسازی و شاداب سازی مدرسه فارابی روستای مرادلو شهرستان هوراند کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از هوراند،  در راستای پروژه ی مهر تعدادی از معلمان زحمت کش در اقدامی خداپسندانه مدرسه فارابی مراد لو را رنگ آمیزی نمودند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان هوراند از فعالیت های صورت گرفته و تعمیر و بهسازی مدرسه فارابی روستای مرادلو  توسط همکاران قدردانی کرد و افزود:امین خان محمد زاده  مدیر مدرسه  مرادلو ، جاوید یوسفلو کارشناس سنجش و امتحانات ، بهروز قنبر زاده کارشناس نهضت سواد آموزی، سعید محمدی مدیر مدرسه روستای چیناب وحسین کامرانی دبیر شاغل در مدرسه عمار یاسر از مشارکت کنندگان در این طرح هستند.

اکبر عبداللهی گفت: برای رنگ آمیزی مدرسه مذکور 8 میلیون تومان هزینه شده است که کل مبلغ توسط  امین خانمحمد زاده  مدیر مدرسه مرادلو تامین شده است .

وی تصریح کرد: معلمانی که در حقیقت برای شاداب سازی مدار س و دانش آموزان شبانه روز زحمت می کشند کارشان  ستودنی است .

عبداللهی افزود: برای اینکه تلاش معلمان در محیطهای آموزشی و سرمایه مادی و معنوی جامعه در زمینه های آموزش و پرورش به هدر نرود بهتر است این آموزش ها در محیطی متنوع و با نشاط انجام گیرد .

 

 

 

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :