2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ ۰۷:۴۱:۰۰
کد مطلب:  901372
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری گردهمایی معاونین آموزش متوسطه مناطق

گردهمایی معاونین آموزش متوسطه مناطق تابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از روز دو شنبه 14 الی چهارشنبه 16مرداد ماه 98 در شهر زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران میررضا شفیع پورمعاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، با اشاره به اینکه یکی از گام های مهم و اساسی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برپایی کلاس های ضمن خدمت برای تمامی روسای ادارت و معاونین آموزشی مناطق می باشد، اظهار داشت: با توجه به استقبال مناسب همکاران، امیدواریم  منشا پیشرفت های چشم گیر آموزشی در سال تحصیلی جاری شود.

 

وی با تاکید بر اینکه تنها راه بهبود شاخص های آماری در کشور، توجه و تمرکز بر روی آموزش و پرورش است، گفت:همان طور که جامعه امروز تجلی آموزش و پرورش دیروز و جامعه فردا تجلی آموزش و پرورش امروز است، باید برای داشتن آینده بهتر، آموزش و پرورش را بر هر چیز دیگر مقدم بدانیم تا در آینده نزدیک نتایج مثبت آن را در تمام زمینه ها مشاهده کنیم.

 

شفیع پور با توجه به قوانین موجود در زمینه اداره آموزش و پرورش تاکید کرد: آموزش و پرورش امروز ایران با قوانین عام موجود قابل اداره نیست و برای داشتن یک آموزش و پرورش پویا نیاز به وضع قوانین خاص در این زمینه احساس می شود.

 

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به سیاست های وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: اولین سیاست کلی وزارت تاکید بر اجرای مطلوی سند تحول بوده و مهمترین رکن سند نیز پرورش شهروند مطلوب و تحویل آن به جامعه است.

 

وی ، با تاکید  بر پیام گام دوم انقلاب،  اظهار داشت: توسعه مشارکت ها، استفاده بهینه از منابع و ابزار بهره وری جدید، تحول در محتوا و سیاست های مهارتی و کارورزی و ارتقاء کیفیت و جایگاه مدارس به عنوان مراکز اصلی تعلیم و تربیت از جمله سیاست های وزارت متبوع در این خصوص است.

 

 

به اشتراک بگذارید :