15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۹ ۱۰:۵۴:۰۴
کد مطلب:  wNaZ9IQ5
مدیر آموزش و پرورش گناباد:
آموزش و پرورش کلیدی ترین ارگان هر جامعه است

ششمین نشست هم اندیشی اعضای هیات رئیسه پارلمانهای چهارگانه آموزش و پرورش گناباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان گناباد ، ششمین نشست هم اندیشی اعضای هیات رئیسه پارلمانهای چهارگانه آموزش و پرورش شهرستان در محل سالن کنفرانس این مدیریت برگزار شد.

سید محمد مهدوی مدیر آموزش و پرورش گناباد در این نشست گفت: مهمترین رکن آموزش و پرورش نیروی انسانی است که همکاران فرهیخته ما هستند و بزرگترین سرمایه ی آموزش و پرورش دانش آموزان هستند.

مهدوی افزود: بدون هیچ شک و تردیدی میتوان گفت که کلیدی ترین ارگان در هر جامعه آموزش و پرورش آن جامعه است چرا که تربیت نسل آینده و مدیران آینده کشور توسط آموزش و پرورش انجام می شود و این خود بیانگر اهمیت جایگاه آموزش و پرورش می باشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان هدف از تشکیل پارلمانها را استفاده از نظرات همه ی فرهنگیان و دانش آموزان در تصمیمات آموزش و پرورش با واسطه ی نمایندگان آنها در پارلمانها عنوان کرد و افزود: پارلمانها به عنوان اتاق فکر مدیریت در هر مجموعه ای هستند و در صورتی که بتوانیم پارلمانهای پویا و فعالی داشته باشیم کمک شایانی در پیشبرد هر چه بهتر اهداف نظام تعلیم و تربیت به ما خواهد کرد.

مهدوی ادامه داد: یکی از مباحثی که در جلسات ستاد بزرگداشت مقام معلم مطرح شد استفاده از ظرفیت پارلمانها در برگزاری مراسم این هفته است و امیدواریم با همکاری و همراهی همه ی مسئولین و دست اندرکاران امر بتوانیم  برنامه های متنوع و با کیفیتی در هفته ی معلم اجرا کنیم.  

در ادامه جلسه اعضای هیات رئیسه پارلمانها نیز دیدگاهها و نظرات خود را پیرامون مسائل جاری و همچنین برنامه های هفته معلم بیان کردند.

به اشتراک بگذارید :