24 ربیع‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ ۰۸:۴۸:۴۹
کد مطلب:  900790
پیام تشکر مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از فرهنگیان و دست اندرکاران برگزاری مانور سازماندهی پروژه مهر

خیرالله رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از جامعه بزرگ فرهنگیان استان و دست اندرکاران برگزاری مانور سازماندهی طی روز دوشنبه چهاردهم مرداد ماه ، تقدیر و تشکر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

«پیام تشکر»

همکاران گرانقدر، فرهنگیان شریف، دانش آموزان عزیز

سلام علیکم

عزت و اقتدار کشور در گرو آموزش و پرورش کارآمد و قدرتمند است و این امر محقق نمی شود مگر با وجود نیروهای انسانی بصیر، دلسوز، ساعی و صبور. بی شک وجود انسان های مومن و پرتلاش و نیک اندیش در آموزش و پرورش سرمایه  ای بس ارزشمند است. ارج نهادن به اساسی ترین رکن تحول بنیادین «منابع انسانی»، پاسداشت عناصر اصلی تحول آفرینی و تسریع حرکت خردمندانه و  اصولی در راستای تحول است.

مدیریت و راهبری سازماندهی بهینه نیروی انسانی و اجرای متوازن سند تحول بنیادین  در آموزش و پرورش استان مرهون تلاش و همکاری کلیه همکاران از سطح اداره کل تا معلمان در سطح مدارس می باشد و این مهم  صرفا با همت مضاعف کلیه همکاران محقق خواهد شد.

مانور سازماندهی که اقدامی ابتکاری از سوی کارگروه سازماندهی پروژه مهر استان در کلیه مناطق و واحدهای آموزشی استان با حضور عوامل اجرایی، معلمان و دانش آموزان  برگزار گردید  نقطه عطفی است که با برنامه ریزی دقیق بتوان سال تحصیلی 99-1398 را با مهری باشکوه  هرچه تمام تر در کلیه واحد های آموزشی  شروع نماییم . لذا بدینوسیله از زحمات و تلاش های شما  همکاران گرانقدر، فرهنگیان شریف  و دانش آموزان  در اداره کل ،مناطق تابعه و مدارس استان  که با حضور خود موجبات برگزاری باشکوه مانور را در زمینه سازماندهی بهینه نیروی انسانی و تدوین برنامه های منطقه فراهم آوردیدتشکر و قدردانی نموده و برایتان آروزی توفیقات روزافزون در انجام فعالیت های تخصصی از خداوند منان خواستارم.

امید است با استعانت از خداوند متعال و تداوم  فعالیت های موثر شما، شاهد پیشرفت های چشمگیری در مسیر تحقق اهداف نظام تعلیم و تربیت اسلامی در راستای سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش استان باشیم.

خیرالله رحمانی

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین

 

به اشتراک بگذارید :