15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ ۰۰:۴۳:۳۳
کد مطلب:  900680
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در دیدار با خانواده شهید حمدی:
شهدا در محضر الهی شفیع مومنان هستند

عصر امروز مدیرکل آموزش و پرورش استان به همراه روسای ادارات شاهد و ایثارگران و روابط عمومی در منزل شهید کلام الله حمدی حضور یافتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، ابراهیم رفیعی مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در دیدار با خانواده  شهید کلام الله حمدی گفت: شهدا در محضر الهی شفیع مومنان هستند و همواره در زندگی دنیوی و اخروی از برکات آنان بهره مند می شویم.

 

وی دعای خیر  خانواده های شهدا را سبب توفیق  خواند و افزود: ما از خانواده های شهدا الگو می گیریم و سرلوحه برنامه ها و اقدامات ما، آرمانهای شهدا هستند که برای تحقق آنها، شهدای ما از جان عزیز خویش گذشتند.

 

  رفیعی ضمن التماس دعای خیر از مادر شهید حمدی تصریح کرد: نفس شما نفس حق است و ما نیازمند حمایت معنوی و دعای خیر شما هستیم.

 

  مدیرکل آموزش و پرورش استان دیدار با خانواده های شهدای دانش آموزان و معلمان را جزو اولویت های دیدارها عنوان کرد و ابراز داشت: شهیدان حاصل تربیت صحیح و شایسته مادران و پدران زحمتکشی بودند که زندگی عزتمندانه را برگزیده بودند.

 

وی در پایان گفت: با دعای خیر شما خانواده های شهیدان، جامعه ما عاقبت به خیر می شود و معنویت در آن مجال ظهور و بروز می یابد.

 

گفتنی است شهید کلام الله حمدی متولد سال 1350 روستای بادامستان طارم بود که بعد از پایان تحصیلات متوسطه، به فراگیری علوم دینی و حوزوی پرداخت.

 

وی به عنوان طلبه بسیجی در جبهه های حق علیه باطل حضور یافت و سرانجام در 4 اسفند سال 1365 در شلمچه به شهادت رسید.

به اشتراک بگذارید :