2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ ۱۴:۰۴:۱۷
کد مطلب:  899898
مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش‌ و پرورش :
فعالیت طرح ملی نماد برای سال تحصیلی ۱۳۹۸ با برگزاری دوره آموزش تخصصی از امروز رسماً آغاز می شود

مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش‌ و پرورش در دوره آموزشی - توجیهی طرح ملی نماد ویژه مدرسان استانی از آغاز فعالیت رسمی این طرح برای سال ۱۳۹۸ خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،  دکتر مسعود شکوهی مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش‌ و پرورش درمراسم آغازین دوره آموزشی – توجیهی مدرسین تخصصی طرح ملی نماد ویژه مدرسان استانی، با ذکر اهمیت این طرح ا‌ئتلافی در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی گفتند: فعالیت طرح ملی  نماد برای سال تحصیلی ۱۳۹۸ از امروز رسماً آغازمی شود.

شکوهی ادامه داد: از همه عزیزان می خواهم با اتحاد شناختی؛ نگرشی و رفتاری کامل در حوزه تخصصی آموزش مهارتهای ارتباطی به پیشرفت طرح کمک نمایند.

وی با اشاره به این که جلسات آموزشی به مدت ۳ روز انجام می شود از مدرسین درخواست کرد با رویکرد آموزش تخصصی شناسایی ؛ غربالگری ؛ درمان و ارجاع که در طول  این دوره ها به آن پرداخته خواهد شد. به آموزش مدرسین منطقه ای اقدام نموده و ازروند اجرای طرح ارزشیابی مستمر داشته باشند.

مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش‌وپرورش افزود: امسال هم ۳۵ منطقه که ۴ منطقه آن ازاستان تهران و سی ویک منطقه آن از سایراستان ها می باشد به اجرای کامل طرح ملی نماد می پردازند و درتمامی ۷۵۴ منطقه میز نماد منطقه ای راه اندازی خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین ۳۲ میز نماد استانی در مراکز مشاوره استانها و یک میز نماد کشوری درشهرتهران ازابتدای مهر  ماه شروع به فعالیت خواهند کرد .

به اشتراک بگذارید :