23 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ ۱۷:۱۹:۲۴
کد مطلب:  899822
همزمان با ۱۷ مردادماه روز خبرنگار؛
جلسه کارشناسان روابط عمومی مناطق و نواحی آموزش و پرورش استان قزوین برگزار شد

روز پنجشنبه هفدهم مرداد ماه ، با حضور خیرالله رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین ، علیرضا کاظمی مسئول امور استان ها در روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش و روسای اسبق اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی جلسه کارشناسان روابط عمومی مناطق و نواحی آموزش و پرورش استان قزوین برگزار شد.

همچنین در این جلسه از زحمات و خدمات سید حسین بی نیاز رئیس سابق اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش  و مدیرکل کنونی روابط عمومی استانداری قزوین و یوسف خدایاری رئیس اسبق اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش و معاون کنونی آموزش ابتدایی ناحیه دو قزوین تجلیل به عمل آمد.

خیرالله رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش در این جلسه با تاکید بر نقش برجسته روابط عمومی ها ، اظهارداشت : روابط عمومی ها می توانند افکار عمومی و دید مثبت آنان را نسبت به عملکرد دستگاه‌های اجرایی افزایش دهند و آیینه تمام نمای عملکرد دستگاه‌های اجرایی باشند.

وی افزود : روابط عمومی یک وظیفه برجسته مدیریتی است که می تواند به عنوان بازوی اصلی مدیران دستگاه‌ها در دستیابی به اهداف ایفای نقش نماید.

علیرضا کاظمی مسئول امور استان ها در روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با تشریح وظایف و انتظارات از کارشناسان روابط عمومی بر لزوم شفافیت و صداقت در نشر اخبار و اتفاقات آموزش و پرورش تاکید نمود.

کاظمی با اشاره به اهمیت نقش روابط عمومی ها ، گفت : افکار سنجی ، اعتمادسازی ، خلاقیت و فعال بودن باید به عنوان موضوعات مهم و اساسی مورد پیگیری کارشناسان روابط عمومی باشد.

وی افزود : با نگاه عالمانه و تخصصی دکترحسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش ، امیدوارم جایگاه مرکز روابط عمومی به جایگاه اصلی خود بازگردد که خوشبختانه طی مدت اخیر شاهد گام های بسیار مثبتی از سوی ایشان بوده ایم.

سیدحسین بی نیاز مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین در این جلسه با اشاره به فرارسیدن روز خبرنگار بر لزوم ارتباط با رسانه ها تاکید نمود و اظهار داشت : روابط عمومی ها باید به عنوان یک مشاور امین در دستگاه های اجرایی ایفای نقش نمایند و نمی توان با نگاه های سنتی سابق به موفقیت در روابط عمومی دست یافت.

یوسف خدایاری معاون آموزش ابتدایی ناحیه دو قزوین و رئیس اسبق اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی در صحبت های با اشاره به مولفه های یک روابط عمومی موفق ، به روز بودن را یکی از مهمترین ویژگی های یک کارشناس موفق در عرصه روابط عمومی عنوان کرد.

روح الله مومنی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین نیز با تشریح انتظارات و وظایف کارشناسان بر لزوم پیگیری مصوبات ستاد پروژه مهر و آماده سازی برای شروع سال تحصیلی تاکید نمود و خواستار نگاه خلاقانه و همراه با ابتکار کارشناسان روابط عمومی به رویدادهای آموزش و پرورش شد.

وی با اشاره به میزبانی دومین دوره همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در قزوین گفت : انتظار داریم همه کارشناسان با تمام توان از ظرفیت های موجود برای برگزاری بهتر این همایش مهم بهره گیری نمایند.

به اشتراک بگذارید :