3 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ ۱۹:۰۰:۰۰
کد مطلب:  899390
سرکار خانم احمدی دستجردی در گردهمایی روسای ادارات ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات استان‌های کشور
تحرک و پویایی هر دستگاهی وابسته به یک نظام ارزیابی عملکرد منسجم است.

سرکار خانم مهناز احمدی مشاور محترم سرپرست وزیر آموزش و پرورش در امور حقوق شهروندی در گردهمایی کارشناسان ، کارشناس مسوولان و روسای ادارات ارزیابی عملکرد استان های کشور اذعان داشتند ؛ تحرک و پویایی هر دستگاهی وابسته به یک نظام ارزیابی عملکرد منسجم است.

ایشان ضمن بیان موضوع فوق ، در خصوص منشور حقوق شهروندی اظهار داشتند تصویب و اجرای منشور حقوق شهروندی یکی از وعده های جناب آقای روحانی ریاست محترم جمهور در سال ۹۲ بود.
وی در ادامه ابراز داشت منشور حقوق شهروندی در ۲۲ حق و ۱۲۰ ماده تدوین شده است و در این خصوص نظارت بر حسن اجرای میز خدمت بر عهده ادارات ارزیابی عملکرد و پاسخ گویی به شکایات گذارده شده است.
مشاور سرپرست وزیر آموزش و پرورش در امور حقوق شهروندی   افزود حقی که در منشور حقوق شهروندی مرتبط با  وزارت آموزش و پرورش می باشد ، حق آموزش و پژوهش است که در قالب ۸ ماده در منشور حقوق شهروندی به آن پرداخته شده است.
خانم احمدی در پایان یکی از ویژه گی های جناب آقای دکتر حسینی سرپرست محترم وزارت آموزش و پرورش را ارائه ی اسناد و ارقام برای متقاعد کردن بزرگان برای جدی تر دیده شدن آموزش و پرورش  بر شمردند و از نگاه ویژه ایشان به منشور حقوق شهروندی تشکر نمودند.

به اشتراک بگذارید :