13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ ۰۷:۴۰:۳۸
کد مطلب:  899322
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی:
نقش خیرین در کمک به افزایش دانش و توسعه فرهنگی ایران اسلامی بی بدیل است

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در دیدار با فرماندار شهرستان اسکو و مدیر عامل شرکت عمرانی شهر جدید سهند گفت: خیرین با درک درست از فرهنگ و شرایط تعلیم و تربیت کشور نقش مهمی در توسعه دانش و آگاهی و توسعه فرهنگی ایران اسلامی ایفا کرده اند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ جعفر پاشایی در دیدار با فرماندار شهرستان اسکو گفت: مدرسه و حوزه تعلیم و تربیت کلید حلال تمام مشکلات جامعه است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: پوشش تحصیلی حداکثری رسالت اصلی مجموعه بوده و این موضوع در استان در دوره ابتدایی نزدیک ۱۰۰درصد است.

جعفر پاشایی با بیان اینکه خیرین با درک درست از فرهنگ و شرایط تعلیم و تربیت کشور نقش مهمی در توسعه دانش و آگاهی و توسعه فرهنگی ایران اسلامی ایفا کرده اند، خواستار مشارکت خیرین مدرسه ساز استان در این شهر جدید شد.

یحیی نجابت مدیرآموزش و پرورش شهرستان اسکو نیز در این بازدید از افتتاح و بهره برداری 4 باب مدرسه در حال احداث و نیمه تمام شهر جدید سهند توسط شرکت عمران قبل از شروع سال تحصیلی جدید خبر داد.

گفتنی است شهرجدید سهند با توجه به سرریز جمعیت و  وجود 36 هزار مساکن مهر و افزایش سالانه آمار دانش آموزی و کمبود فضاهای آموزشی و همنچنین دو شیفته بودن تمامی مدارس در این شهر به دغدغه ای اصلی مجموعه تعلیم و تربیت و مسئولان استانی تبدیل شده است.

شایان ذکر است که دیدار و گفتگو با رضی منش فرماندار اسکو و مصطفوی مدیر عامل شرکت عمرانی شهر جدید سهند و همچنین بازدید از پروژه های آموزشی در حال احداث و نیمه تمام شهرجدید سهند، بازدید از مراکز آموزشی آموزش وپرورش خسروشاه از اهم برنامه های  مدیر کل آموزش و پرورش استان  در این سفر یکروزه بود.

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :