15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۹ ۰۸:۴۴:۲۹
کد مطلب:  3qhB7TI0
سی و سومین دوره مسابقات ورزشی قهرمانی آموزشگاه‌های استان خراسان رضوی در مشهد آغاز شد

سی و سومین دوره مسابقات ورزشی قهرمانی آموزشگاه‌های استان خراسان رضوی در مشهد آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش و  پرورش  خراسان رضوی مسابقات ورزشی دانش آموزی استان به میزبانی   مشهد در دو بخش پسران و دختران با حضور ۸۰۰۰ هزاردانش آموزو از ۱۸ فروردین تا ۲۴ اردیبهشت آغاز می شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش پرورش خراسان رضوی در این خصوص اظهار داشت: ایجادشور و نشاط در مدارس باید سرلوحه برنامه های آموزش و پرورش باشد و برگزاری این چنین مسابقاتی با هدف آماده‌سازی زمینه‌های رشد و پرورش قهرمانان ورزشی از سنین نوجوانی اجرایی می شود.

پورجاهد افزود: مشهد آمادگی  دارد تا پذیرایی ۴۵۰۰دانش آموز پسر و ۳۵۰۰دانش آموز دختر از سراسر استان باشد تا در تمام زمینه‌های ورزش آموزشگاهی از دانش آموزان میزبانی نموده و گامی در راستای رشد و توسعه ورزش استان بردارد.

معاونت تربیت بدنی  و سلامت آموزش پرورش استان در ادامه اظهار داشت: مسابقات  در دو رشته های فوتسال و والیبال نیز به میزبانی  تربت جام و نیشابور برگزار می شود.

وی تصریح کرد: سال گذشته تیم خراسان رضوی در المپیاد  ورزشی دانش آموزی کشوردرخشش چمشگیری داشت و این مسابقات می توانند زمینه ساز درخشش دانش آموزان در مسابقات ورزشی دانش آموزی در سطح کشور در سال جاری باشد.

به اشتراک بگذارید :