15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ ۱۱:۱۲:۴۷
کد مطلب:  898863
با حضور معاون برنامه ریزی اداره کل امور تربیتی و مشاوره وزارت صورت گرفت:
برگزاری پنجمین جلسه روسای ادارات امور تربیتی قطب یک کشوری در زنجان

پنجمین جلسه روسای ادارات امور تربیتی قطب یک کشوری با حضور سرداری معاون برنامه ریزی اداره کل امور تربیتی و مشاوره وزارت در زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، پنجمین جلسه روسای ادارات امور تربیتی قطب یک کشوری با حضور سرداری معاون برنامه ریزی اداره کل امور تربیتی و مشاوره وزارت و همچنین گنج خانلو و موسوی معاونان پرورشی و فرهنگی استان های زنجان و اردبیل در سالن شهید تجلی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان برگزار شد.

معاون برنامه ریزی اداره کل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش در ابتدای این جلسه ضمن تبریک ایام پیش رو گفت: از میزبانی خوب استان زنجان در برگزاری پنجمین جلسه روسای ادارات امور تربیتی قطب یک کشوری تقدیر و تشکر می نمایم.

وی در ادامه با اشاره به لزوم قطب بندی ادارات آموزش و پرورش در سطح کشور برای رسیدن به اهداف مدنظر افزود: هم اکنون 6  قطب در دفتر وزارتی در این خصوص تشکیل شده است.

سرداری ادامه داد: ما اعضای قطب ها را به عنوان اعضای شورای ایده پردازی اداره کل امور تربیتی و مشاوره وزارت می دانیم و همیشه نظرات دوستان را سرلوحه کارهایمان قرار می دهیم.

این مقام وزارتی ضمن تاکید بر اینکه جنس کار ما انسانی است ابراز داشت: حوزه پرورشی در حال حاضر با کمبود نیرو مواجه می باشد.

معاون برنامه ریزی اداره کل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش وپرورش تصریح کرد: در حال حاضر 100 هزار نفر کمبود نیرو در حوزه پرورشی داریم.

وی ادامه داد: در سال های اخیر با نظر مساعد مسئولین وزارتی بحث نیروی انسانی حوزه پرورشی به جد پیگیری می شود و در ردیف های استخدامی این حوزه نیز در نظر گرفته شده است.

این مقام مسئول اضافه کرد: هم اکنون آرام ترین و با ثبات ترین دوره ساماندهی نیروی انسانی را پشت سر می گذاریم.

سرداری در ادامه تاکید نمود: صیانت از نیروی انسانی خیلی مهم است.

وی یادآور شد: مناطق، استان ها و وزارت باید به صورت دقیق روی نیروی انسانی اشرافیت داشته باشند و مانع از ساماندهی نادرست نیروها شوند.

معاون برنامه ریزی اداره کل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش وپرورش در خاتمه توانمند سازی نیروهای پرورشی را از اولویت های کاری اداره کل امور تربیتی و مشاوره وزارت دانست و گفت: وزارت آموزش و پرورش تاکید ویژه ای روی این امر دارد.

گفتنی است، در این جلسه روسای ادارات امور تربیتی استان های اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، گیلان و زنجان حضور داشتند.

 

 

به اشتراک بگذارید :