28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ ۱۰:۲۱:۱۴
کد مطلب:  898801
معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
بازدید های مستمر ساماندهی مناطق

معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت:بازدید های ساماندهی مناطق به شکل مستمر و هفتگی در جهت شناسایی و رفع مشکلات احتمالی منابع انسانی مناطق ادامه دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حسین سنجری معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: با توجه به سهمیه های تعریف شده  برای متعهدین خدمت و سهمیه استخدامی و نیروهای موجود نظارت بر  تخصیص و سازماندهی بهینه  نیروی انسانی در مناطق به شکل مستمر ادامه دارد.

 وی با اشاره به اینکه سازماندهی  و تخصیص مناسب  نیروی انسانی ، در استقبال از بازگشایی مدارس، کیفیت آموزش و نشاط و سرزندگی را برای دانش آموزان و معلمان به ارمغان می آورد، اظهار داشت:بر اساس پایشهای تخصصی از مناطق و بررسی نیازها و کمبود های نیروی انسانی و میزان بازنشستگی در مناطق، توزیع نیروی انسانی تخصصی در حال انجام است .

سنجری تصریح کرد: انتظار می رود دانش آموزان و فارغ التحصیلان دانشگاهی مناطق شهرستانهای استان تهران بتوانند از فرصت پیش آمده استفاده کرده و  با جذب در  آموزش و پرورش ،مشکلات و چالشهای نیروی انسانی تخصصی و کارآمد مورد نیاز آموزش و پرورش به شکل مرحله به مرحله  در سالهای آتی کاملا مرتفع گردد.

گفتنی است،کارگروه سازماندهی از کارگروه های پنجگانه پروژه مهر است که وظیفه ساماندهی و توزیع نیروی انسانی را از طریق برنامه ریزی و تخصیص  نیروهای جدیدالانتصاب ، بر آورد نیروهای بازنشسته و خروجی از آموزش و پرورش و کنترل نقل و انتقلات نیروی انسانی ورودی و خروجی را  بر عهده دارد.

 

به اشتراک بگذارید :