17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ ۰۷:۵۹:۰۹
کد مطلب:  898561
دانش آموز فارسی رتبه ۷ گروه آزمایشی علوم تجربی در کنکور ۹۸:
کنکوری‌ها اعتماد به نفس داشته باشند و از تلاش خسته نشوند

دانش آموز فارسی رتبه ۷ گروه آزمایشی علوم تجربی در کنکور ۹۸ گفت: توصیه من به کنکوری های سال آینده این است که با آرامش و اعتماد به نفس درس بخوانند و از تلاش کردن لذت ببرند و خسته نشوند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ،گلسا مصباحی درباره کسب رتبه 7 کنکور تجربی اظهار داشت: تصور می‌کردم که رتبه خوبی کسب کنم، پس از آزمون فکر می‌کردم تک رقمی منطقه را کسب کنم اما پس از اینکه کلید آزمون منتشر شد و چک کردم، کسب این رتبه برایم دور از ذهن نبود. 

وی درباره شروع و نحوه درس خواندن گفت: از تابستان به صورت جدی شروع به درس خواندن کردم ابتدا 10 ساعت در روز اما اواخر ساعتی 12 ساعت درس می‌خواندم. 

مصباحی بیان کرد: علاقه خودم رشته پزشکی است اما اینکه کدام دانشگاه، تهران یا شیراز، را انتخاب کنم تصمیم قطعی نگرفتم و باید همه جوانب را بررسی و مشورت کنم. 

رتبه 7 کنکور تجربی با اشاره به نقش مهم خانواده در کسب این موفقیت گفت: خانواده بسیار شرایط مرا درک می‌کردند و هیچ فشار و استرسی را به من وارد نمی‌کردند و با هر نتیجه‌ای که در آزمون‌های آزمایشی می‌گرفتم حمایت می‌کردند. 

مصباحی به دانش‌آموزانی که سال آینده کنکور دارند، توصیه کرد که با آرامش و اعتماد به نفس درس بخوانند و از تلاش کردن لذت ببرند و خسته نشوند. 

به اشتراک بگذارید :