17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ ۰۷:۵۶:۵۹
کد مطلب:  898552
دانش آموز فارسی رتبه ۳ گروه آزمایشی علوم تجربی در کنکور ۹۸:
برنامه‌ریزی و اعتماد به نفس رمز موفقیت است

رتبه ۳ گروه آزمایشی علوم تجربی در کنکور ۹۸ با بیان اینکه در ایام کنکور از گوشی هوشمند استفاده نمی‌کردم، گفت: برنامه‌ریزی و اعتماد به خود رمز موفق شدن است که به دوستان کنکوری‌ام توصیه می‌کنم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ،فرهنگ امیری ،در پاسخ به این سوال که آیا کسب رتبه 3 را تصور می‌کرده یا خیر اظهار داشت: قبل از کنکور در آزمون‌های آزمایشی شرکت می‌کردم و تصورم بر این بود که رتبه دو رقمی را کسب می‌کنم اما پس از اینکه کنکور دادم به رتبه تک رقمی هم فکر می‌کردم اما نه رتبه 3 کنکور.

وی درباره نحوه و ساعت درس خواندن نیز گفت: از تابستان با 10 ساعت شروع به درس خواندن کردم اما کم کم ساعت مطالعه را به 13 ساعت افزایش دادم و تا آخر با همین 13 ساعت درس می‌خواندم. 

رتبه 3 کنکور تجربی که انتخابش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز است، افزود: ترجیح می‌دهم کنار خانواده باشم و در داخل کشور خودم تحصیل کنم. 

وی درباره نقش خانواده در موفقیتش نیز گفت: من در کتابخانه درس می‌خواندم اما خانواده به ویژه پدرم بسیار رعایت می‌کردند و به من توجه نشان می‌دادند، رفت و آمدم را بر عهده گرفته بودند تا وقتم تلف نشود و همین اینکه می‌دیدم برای من اهمیت قائل هستند به من قوت قلب می‌داد. 

رتبه 3 کنکور تجربی درباره استفاده از شبکه‌های مجازی تصریح کرد: در طول روز از گوشی هوشمند استفاده نمی‌کردم و گوشی ساده داشتم. 

امیری به دانش‌آموزان و دوستان خود نیز توصیه کرد که برای موفقیت ابتدا برنامه‌ریزی داشته باشند و بعد از آن به خود اعتماد کنند، بدانند که می‌توانند. 

به اشتراک بگذارید :