22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ ۱۰:۲۵:۵۴
کد مطلب:  898043
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران:
محصول آموزش و پرورش باید تربیت شهروند قانون مدار باشد

مجمع موسسین و مدیران موسسه کرامت با حضور محمد صید لو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران در ناحیه 1 ری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صید لو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران باابراز خرسندی از حضور در جمع موسسین و مدیران موسسه کرامت گفت: در شرایطی که  نگاهی  اقتصادی و سودآور در بیشترجامعه غالب است، نقش خیرین در بهبود و رفع گرفتاری  ازافراد اجتماع نقشی بی بدیل است .

 

وی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری همواره مساله تعلیم و تربیت  بوده است تاکید کرد: درسال 86 سند تحول بنیادین آموزش و پرورش  درپاسخ به مطالبه مقام معظم رهبری تدوین گردید که دراین سند شش ساحت برای تربیت  شهروند خوب ورسیدن به  شجره طیبه  پیش بینی شده است.

صیدلو با تاکید بر اینکه توجه به سرمایه انسانی و تعالی دانش آموز در این ساحات باید مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد:تربیت د انش آموز تمام ساحتی از اهداف اصلی سند تحول بنیادین است.

این مقام مسئول موسسه کرامت را مجموعه ای کم نظیر دانست  که درآن بیش از  1 هزار و 500 نفر از دختران این مرز و بوم، از مهدکودک تا سال آخر دبیرستان مشغول به تعلیم و تربیت هستند تا مادران مسئول، لایق و دانشمند فردای این کشور را شکل دهند.

 

وی ایجاد عدالت آموزشی را یک وظیفه مهم برای دولت برشمرد و تصریح کرد که در این راه حتما خیرین می توانند کمک خوبی به دولت کنند و در زمینه های بسیاری، باعث تسریع و تسهیل روند شوند.

 

صیدلو  با تاکید بر کار خیرین در موسسات کرامت اظهار داشت : در توصیف شخصیت و کرامت انسان از دو جهت می‌توان سخن گفت، یکی درباره داشته‌ها و ظرفیت وجودی که از آن تعبیر به کرامت ذاتی می‌شود و یکی از بایدها و نبایدهایی که آن داشته‌ها را تقویت می‌کند و به کمال می‌رساند.

 

 

به اشتراک بگذارید :