28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ ۰۹:۲۵:۱۴
کد مطلب:  897963
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران:
اجرای طرح معلم مددکار در شهرستان های استان تهران

پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98 با حضور حجت الاسلام ابوترابی امام جمعه موقت تهران، محمودی شاه نشین نماینده مجلس شورای اسلامی و صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98  با اشاره به اینکه اگر امروز دانش آموز خوب و سالم تربیت نکنیم جامعه ما از گزند آسیب های اجتماعی در امان نخواهد ماند، اظهار داشت: امروز در مبحث پیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهرستان های استان تهران اتفاقات خوبی صورت گرفته است  و تلاش های ارزنده ای در حال انجام است.

وی با تاکید بر اینکه طرح معلم توانمند ، امروزه در بسیاری از کشورهای جهان مورد توجه جدی قرار گرفته است ، تصریح کرد: در طرح معلم توانمند ، معلمین در حوزه های مختلفی همچون مددکاری و امدادگری  مورد آموزش های لازم قرار می گیرند و در این زمینه توانایی های خود را ارتقا می دهند.

صیدلو طرح معلم مددکار و توانمند سازی معلمین مقطع ابتدایی درشهرستان های استان تهران  را در همین راستا دانست و افزود: این طرح به صورت پایلوت در برخی از شهرستان های استان تهران اجرا گردید که با ارزیابی نتایج مثبت به دست آمده در دیگر شهرستان های استان نیز اجرایی می شود.

این مقام مسئول با تاکید بر اجرای کار کارگاهی با تکنیک حل مساله در کلاس های آموزش این طرح ، خاطرنشان کرد: تهیه و توزیع بسته های آموزشی و قرار دادن در اختیار معلمین و دانش آموزان از دیگر برنامه های این طرح بود.

 

به اشتراک بگذارید :