17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ ۰۷:۳۵:۱۵
کد مطلب:  897807
معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش‌وپرورش فارس خبر داد:
کسب مدال طلای مسابقات کشتی قهرمانی نوجوانان جهان توسط دانش‌آموز شیرازی

معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش‌وپرورش فارس گفت: امیر رضا ده بزرگی، دانش‌آموز پایه دهم هنرستان تربیت‌بدنی اداره آموزش‌وپرورش ناحیه 4شیراز ، موفق به کسب مدال طلای مسابقات کشتی قهرمانی نوجوانان جهان شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس ، احمدعلی قهرمانی گفت: در مسابقات کشتی قهرمانی نوجوانان جهان در کشور بلغارستان، امیررضا ده بزرگی دانش‌آموز پایه دهم هنرستان تربیت‌بدنی اداره آموزش‌وپرورش ناحیه 4شیراز ، در وزن 48کیلوگرم  موفق به کسب مدال طلا شد.

معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش‌وپرورش فارس گفت: ده بزرگی پس از استراحت در دور اول ،در دور دوم در مصاف با اولگ خلیل اف از اوکراین رفت که در این کشتی توانست با نتیجه 6 بر صفر به پیروزی دست یابد.

وی افزود: این دانش‌آموز شیرازی در دور بعد و در مرحله یک‌چهارم نهایی نیز توانست با نتیجه 2 بر صفر از سد علی بک امیراوف از روسیه گذشته و راهی مرحله نیمه‌نهایی شود.

قهرمانی در ادامه گفت: ده بزرگی در این مرحله نیز مقابل یربول کامالیف از قزاقستان با نتیجه 8 بر صفر پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت و در دیدار فینال نیز با نتیجه 3 بر یک ، ضیاء باباشوف از جمهوری آذربایجان را از پیش رو برداشت و صاحب مدال طلای این دوره از رقابت‌ها  شد.

به اشتراک بگذارید :