20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ ۱۹:۵۳:۵۱
کد مطلب:  897767
معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران در پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98:
در زمینه آسیب های اجتماعی باید کارهای زیر بنایی صورت گیرد

پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98 با حضور حجت الاسلام ابوترابی امام جمعه موقت تهران، محمودی شاه نشین نماینده مجلس شورای اسلامی و صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهراندر پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران با اشاره به اینکه اقتصاد، اشتغال و آسیب های اجتماعی از مهمترین دغدغه های مسئولین نظام می باشد اظهار داشت : اگر اشتغال ایجاد نشود ، با خود مشکلات گسترده اقتصادی را به همراه خواهد داشت و فقر و بیکاری ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی را فراهم می کند.

وی با تاکید بر اینکه اشتغال یکی از دغدغه های اصلی دولت است تصریح کرد: در زمینه آسیب های اجتماعی باید کارهای زیربنایی صورت گیرد و کارهای صوری ، عجولانه و غیر کارشناسی نتایج مثبتی در بر نخواهد داشت .

حسن بیگی با اشاره به اهمیت آموزش در حوزه آسیب های اجتماعی ، تاکید کرد: اگر آموزش ها به شکل مستمر ادامه نیابد به مرور زمان کارایی خود را از دست می دهد و دیگر اثربخش نخواهد بود.

این مقام مسئول خطر آسیب های اجتماعی در دانش آموزان را جدی دانست و خاطرنشان کرد: تا آموزش های لازم در ضمیر دانش آموزان درونی و نهادینه نشود نمی توان آنها را از خطر بزرگ آسیب های اجتماعی آگاه ساخت.

 

به اشتراک بگذارید :