23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ ۱۹:۴۶:۰۵
کد مطلب:  897766
نماینده مجلس شورای اسلامی در پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98:
معلمین موثرترین انسان ها در جامعه هستند

پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98 با حضور حجت الاسلام ابوترابی امام جمعه موقت تهران، محمودی شاه نشین نماینده مجلس شورای اسلامی و صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمودی شاه نشین نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران  با اشاره به جایگاه بالای تعلیم و تربیت گفت: همه کسانی که دغدغه ای برای بهبود کیفیت آموزشی و توسعه نظام تعلیم و تربیت دارند ، قابل احترام و ستایش اند.

وی با اشاره به تراکم دانش آموزی و گستردگی جمعیت در شهرستان های استان تهران، اظهار داشت: کار در بعضی از مناطق 21 گانه این شهرستان ها به وسعت کار در برخی از استان های کشور است و به لحاظ تراکم و فشردگی بسیار قابل توجه است.

این مقام مسئول با تاکید بر ضرورت پرداختن به دستاوردهای روز و تکنو لوژی های جدید، تصریح کرد: مهارت آموزی و تسلط به تکنولوژی های جدید برای آموزش و پرورش ضرورت جدی دارد.

محمودی شاه نشین، نسل امروز را نسلی بسیار پویا و پرتحرک دانست و افزود: معلمین ما اگر به مهارت های دنیای امروز دست نیابند نمی توانند در تربیت این نسل موفق عمل کنند.

وی با اشاره به اینکه مدارس ما نیز باید به تکنولوژی های روز مجهز گردد، یادآور شد:  امروزه در بسیاری از کشورهای دنیا به واسطه تکنولوژی های جدید شبکه های جدید ارتباطی میان مدرسه ، دانش آموز و اولیای آنها برقرار شده است که نمی توان از آنها غافل شد.

نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه معلمین موثرترین انسان ها در جامعه هستند، خاطرنشان کرد: به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از هرگونه ای ایده و تفکری که سبب رسیدن فرهنگیان به جایگاه اصلی خودشان در جامعه نزدیک شوند در مجلس شورای اسلامی استقبال می کنیم .

 

 

به اشتراک بگذارید :